Streetstyle: які сумки носять у цьому сезоні скандинавські модниці

Трендові варіанти

Як ми знаємо, скандинавки — справжні поціновувачки сміливих модних експериментів. Чи то обрати незвичні колірні поєднання, чи то додати яскраву акцентну деталь, чи то навіть з базовими речами створити абсолютно нові модні комбінації — скандинавські дівчата вміють урізноманітнювати будь-які образи. 

Особливу увагу у своїх стилізаціях вони приділяють аксесуарам, зокрема, сумкам. Саме у скандинавок ми можемо повчитися тому, як правильно підбирати такі елементи гардероба. Ми переглянули світлини streetsyle-зірок Копенгагену і виділили основні моделі сумок, які вони обрали для сезону весна-літо — 2024.

Плетені сумки

Багато скандинавських модниць з приходом теплої пори додали до образів сумки з імітацією плетіння, почасти ще і яскравих відтінків. Такі моделі немовби нагадують про літо, до якого залишилося зовсім трохи. З плетеними сумками фешіоніста запропонували різні поєднання: до прикладу, додали аксесуар до джинсів, базової сорочки та пальта; до сукні з легкого невагомого матеріалу чи до блузи з фігурними вирізами та штанів-карго. 

Яскравий акцент

Також скандинавки часто використовували сумку як акцент в образі. До спокійних відтінків одягу вони додавали червоні, темно-зелені або оранжеві варіанти аксесуара, які одразу ж виділяли лук і робили його значно цікавішим. Тож беремо до уваги таку формулу й прикрашаємо сумкою яскравого кольору свої повсякденні виходи. 

Масивні сумки

Скандинавські модниці завжди одними з перших підхоплюють нові тренди, і великі сумки, які стали особливо популярними в новому сезоні, вони також не залишили поза увагою. Завдяки своїй зручності, місткості та універсальності такі моделі аксесуара можна додати практично до будь-якого образу: для довгої вечірньої прогулянки, мандрівки, занять спортом у залі чи для того, щоб просто попрацювати в улюбленій кав’ярні.

Заокруглені моделі

Ще одні трендові моделі, які фешіоніста додали до свого весняного гардероба, — сумки заокругленої форми, що нагадують півмісяць, коло або краплю. Здебільшого скандинавки обирали саме невеликі варіанти такого аксесуара, якими доповнювали свої образи в офіційному та casual стилях, а також луки в естетиці grandpa core.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали