Streetstyle: як носити metallic-образи у 2024-му

Сяйливий тренд

Щосезону, спостерігаючи за презентацією нових колекцій брендів, ми помічаємо особливу любов дизайнерів до сяйливих елементів: чи то до суконь з лелітками, чи топів зі стразами, чи аксесуарів і взуття з металічним ефектом. Саме останні стали універсальним трендом осені-зими — 2023/24, який ми бачили як на подіумах, так і в аутфітах streetstyle-модниць.

У наступному сезоні тренд на сяйливий металік нікуди не зникне. Ми розуміємо, чому він настільки прижився, адже одяг чи взуття з таким ефектом одночасно і поєднуватиметься з багатьма речами вашого гардероба, і створюватиме образи, які одразу ж будуть привертати увагу всіх навколо. Весняні лінійки брендів уже продемонстрували, яке вбрання металічних відтінків ми носитимемо у 2024-му. Chloé віддав перевагу total look, поєднавши мерехтливі класичні костюми з такими ж топами, Genny зробив акцент на блузах, мініспідницях та довгих сукнях, Simone Rocha додав цей ефект до верхнього одягу, а Ralph Lauren обрав золотисті тони для піджаків і брюк. 

 • Genny
  Genny
 • Genny
  Genny
 • Chloé
  Chloé
 • Simone Rocha
  Simone Rocha
 • Maison Margiela
  Maison Margiela
 • Ralph Lauren
  Ralph Lauren

Зірки streetstyle також не відстали у підхопленні цього тренду. На вулицях Нью-Йорка, Парижу, Лондону й Мілану ми побачили багато ідей для стилізації metallic-речей у своїх образах. З денімом, класичним вбранням, яскравими елементами чи анімалістичним принтом — формул для комбінацій виявилося безліч. 

Ми зібрали для вас найцікавіші аутфіти зі streetstyle, які можуть надихнути на модні експерименти з металічними відтінками.

Штани

Топи та верхній одяг

Спідниці й сукні

Взуття

Сумки


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали