Широкі мішкуваті джинси — мастхев цього сезону

Як і з чим поєднувати

Джинси — це та річ, яка повинна бути в гардеробі кожної модниці. Ми можемо створити чималу кількість цікавих стилізацій з такими штанами й поєднати їх фактично з будь-яким іншим предметом гардероба: чи то з легкою блузою, чи то з коротким топом, чи то з класичним піджаком. Утім, обираючи джинси на весняну пору, звертайте увагу на різні моделі, які будуть і трендовими, і комфортними в носінні, і легкими в комбінуванні. Серед варіантів, яким віддають перевагу зірки та фешіоніста в цьому сезоні, — джинси прямого крою, кльош і, звісно ж, широкі мішкуваті моделі. 

Valentino

Мішкуваті джинси, які також отримали назву baggy jeans, вже не перший рік очолюють тренди деніму. Серед весняних лінійок світових брендів їм знову було приділено чималу увагу. Зокрема, дизайнери зосередилися на тому, щоб навіть таку — вже звичну для нас — модель показати в новому баченні й додати до неї різних цікавих деталей. 

Багато хто зробив акцент на відтінку, адже, як ми пам’ятаємо, у весняно-літньому сезоні заправляти балом буде темний денім. Так, Gucci запропонував мішкуваті джинси глибокого синього кольору, а Maison Margiela та Dion Lee звернулися до сірих тонів.

Dion Lee

Окрім різних відтінків, дизайнери зосередилися також і на посадці джинсів та декоративних деталях. Штани з низькою талією досі залишаються одними з найбільш популярних моделей. Такі варіанти ми побачили в Christian Dior, Didu, Gucci та Stella McCartney. Останній бренд презентував і джинси, доповнені об’ємними елементами у вигляді пучків сріблястих ниток. Тоді ж як Valentino вирішив здивувати вирізами у формі квітів. 

У поєднанні мішкуватих джинсів з іншими речами не обмежуємо свою уяву. У цьому сезоні ми створюємо з ними не лише спортивні чи casual-образи, а й поєднуємо з приталеними жакетами та ніжними жіночними блузами й сорочками. Також беремо на замітку трендову формулу «мішкуваті джинси + бомбер». 

Gucci

Gucci

Stella McCartney

Rokh

Didu

Mossi

Christian Dior

Maison Margiela

Valentino


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали