«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

КОРОЛЕВСКИЙ СТИЛЬ: 20 ВЕЩЕЙ КАК У МЕГАН МАРКЛ...

«Я ЛЮБЛЮ ОБНИМАТЬСЯ. ЕСЛИ БЫ Я БЫЛА ОСЬМИНОГОМ, Я...

Сезон утеплення: 6 наймодніших колготок осені

Які кольори та візерунки варто обирати? Які колготки радять одягати дизайнери та зірки стріт-стайлу?

Існує думка, що колготки – це апріорі немодно, нестильно і взагалі несексуально. Дехто навіть впевнений, що на тижнях моди і в стріт-стайл звітах краще не з’являтись в колготках. Насправді ж, чимало брендів в минулому сезоні випустили моделей на подіум у цьому аксесуарі, таким чином декларуючи, що осінь-зима 2015/2016 – це зірковий час колготок.

Сітка

У даному випадку цей елемент гардеробу ніяк не сприяє утепленню, особливо, якщо говорити про колекцію Джеремі Скотта сезону весна-літо 2016. Класичні колготки у дрібні сітку можна знайти у багатьох брендів, навіть в найближчому масс-маркеті типу Zara.

Графіт

Мабуть, найбільш буденний і універсальний варіант з усіх запропонував бренд Rodarte. Колготки кольору «графіт» з легким просвітом підійдуть майже до будь-якого образу, ідеальні ми знайшли у Accessorize.

Ефект потертості

Такі колготки насмілиться одягнути не кожна, але для найсміливіших орієнтиром мають стати бренди Saint Laurent та Nicole Miller. Можна спробувати самостійно роздерти старі колготки, а можна довіритись професіоналам і купити вже готові від TOPSHOP.

Візерунок

Rodarte та Badgley Mischka пропонують красивий, але не зовсім практичний варіант візерунку. Якщо у вас ноги ростуть не від вух, то імовірно такий патерн візуально додасть вам декілька кілограмів. Для тих, хто все ж прагне приміряти колготки з візерунком пропонуємо повздовжню смужку, як у Gipsy.

Колір

Кольорові колготки балансують на тонкій грані між стилем і несмаком, тому їх варто обирати ретельніше і навчитись правильно міксувати з іншим одягом. Дизайнери радять придивитись до приглушених кольорів та щільності не менше 100 ден.

Крапка

Колготки у крапку з’явились на подіумі ще декілька сезонів тому завдяки популярності стилю 90тих років. Універсальність такого аксесуару полягає у тому, що ви можете його одягати як до дівчачих суконь і спідниць, так і до oversize речей в дусі «гранжу».