Season essentials: український бренд O.TAJE презентував нову колекцію FW’23/24

Незамінна база на осінь та зиму

Новий сезон — нова історія для кожного. Якою б вона не була, український бренд O.TAJE потурбувався, щоб ви проживали її комфортно та стильно. O.TAJE презентує колекцію FW’23/24, наповнену season essentials — лаконічними, проте цікавими базовими речами на кожен день, які вдало міксуються між собою для повноцінних цілісних образів.

Концепт першого дропу осінньої колекції співзвучний з місією бренду: створювати водночас стильний та практичний одяг, який буде найкращою уніформою на щодень та для особливих випадків. FW’23/24 від O.TAJE — це впевнена трикотажна база, без якої важко уявити повноцінний гардероб на прохолодний сезон.

Бренд повторив вже знакові популярні моделі в нових відтінках, а також додав нові айтеми, які обіцяють стати незамінними в осінньому гардеробі. Основна частина першого дропу — варіації джемперів на блискавці, а також лаконічних лонгслівів у пастельній колірній палітрі, декорованих фірмовим лого. Традиційно, тут присутні також сети зі спідницями та штанами — для комфортних та затишних осінніх образів.

Родзинка дропу — окрема лінійка спортивного одягу. Вкорочені світшоти бренд декорував символом бренду — перлинами у формі літери «о». O.TAJE вперше використали його для першої спортивної лінійки, що є символічним. Якщо добре придивитися до перлин, то помітно: кожна з них іншої форми, унікальна — як і речі, які створює бренд. Як кожен клієнт O.TAJE. Акцентні деталі у вигляді кишень та драпірування вирізняють цю лінійку серед подібних, роблять костюми водночас дуже базовими, але цікавими. Бренд також розширив текстильну лінію, додавши до дропу базові футболки та лонгслівами з акцентними вузлами спереду, декоровані лого.

«Рух вперед — це неофіційне гасло нашої команди. Вигадувати нове, переосмислювати традиційні моделі — те, від чого в нас палають очі. Цього сезону ми вперше на рівні з трикотажем додали до осінньої колекції також текстильну спортивну лінійку. Створюючи кожну, ми насамперед думаємо про клієнта: чого ще йому не вистачає для повноцінного гардероба? І одразу ж вирішуємо, як закрити цю потребу. Клієнти — наше головне джерело натхнення», — коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.

Перший дроп FW’23/24 створений, щоб дарувати впевнену базу. Бренд обрав стриману колірну палітру: молочний, чорний, сірий та беж з вкрапленнями ніжних пастельних відтінків.

Всі речі з нового дропу стильно поєднуються з попередньою колекцією PF’23. Це одна з родзинок O.TAJE, що залишається незмінною: всі речі бренду вдало міксуються між собою для вашого повноцінного гардероба. Колекція FW’23/24 доступна на сайті otaje.com вже з 5 вересня.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Наука, наукині й ШІ в Україні


Як знайти себе в реаліях сучасного світу: розповідає психологиня...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали