Річ дня: нова сумка Bottega Veneta у вигляді паперового пакета, про яку говорять всі

Вірусна модель

У 2020 році Деніел Лі представив колекцію Kraft Paper. Креативний директор Bottega Veneta наважився створити інноваційну модель сумки з використанням FSC-сертифікованого, на 100% переробленого паперу. Тепер його наступник, Матьє Блазі, підхопив спадщину Лі. Останній дизайн, що вийшов з-під його руки, на перший погляд, виглядає як звичайний крафтовий пакет.

Фото: @edwardjohnsebastian

Однак насправді мінімалістична коричнева сумка-шопер Bottega Veneta вартістю 1900 та 2500 доларів (в залежності від розміру), яка вже стала вірусною, зроблена не з паперу, а зі шкіри. Це ще один приклад того, як дизайнери граються з визначенням розкоші та провокують громадську думку.

Фото: @edwardjohnsebastian

Відмова від умовностей класичної елегантності й того, що є розкішшю, є постійною темою в колекціях італійського бренду і не тільки. Минулого року світ моди був шокований і захоплений водночас після випуску нового дизайну Baleciaga — шкіряної сумочки, що імітувала мішок для сміття.

Louis Vuitton представив у своїй колекції мінісумочку, яка була змодельована за зразком балончика з-під фарби. Однак найближчою до останньої розробки Bottega Veneta є модель, створена Рафом Сімонсом для бренду Jil Sander у 2012 році.

За матеріалами ELLE.PL


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали