ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

Прикраси з роковим звучанням

І ювелірний бренд SOVA, і гурт The HARDKISS добре відомі своїми творчими колабораціями з українськими дизайнерами. Та цієї весни прийшов час для співпраці ювелірних митців і музикантів.

Рейтинг статьи / 0
4 5 2

Традиційно The HARDKISS поєднують музику з яскравими сценічними образами, які підкреслюють аксесуарами та прикрасами. І гурт, і ювелірний бренд вже внесли свою лепту у розвиток сучасної української фешн-історії. А сьогодні вони налаштовані написати нову сторінку разом.

«Жінка у рок-музиці — це рідкісне явище, а в українському
року — явище взагалі унікальне, — розповідає  Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів ювелірного дому SOVA. — Фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна втілює багатогранність і харизму, транслює силу, впевненість у собі та водночас залишається дуже жіночною, тендітною,
витонченою».

Ізоляція трохи призупинила час і подарувала можливості для самозаглиблення та самоспоглядання. Під час карантину співачка відчула, що її надихає і почала збирати мудборд майбутньої колекції. «Що для мене рок-музика в ювелірці? — розмірковує Юлія. — Як її можна передати з допомогою прикрас, яка символіка має бути відображена? Зрозуміла, що хочу бачити в колекції шипи, зірки, блискавки. Але шипи передусім. Щоби це були гарні жіночі прикраси, а шипи додавали їм яскравості та «роковості».

Команда Thе HARDKISS брала участь у кожному етапі творення колекції, адже для всіх було важливо поєднати два бренди так, щоб жоден не втратив своє ДНК.

Чокер, жовте золото, шкіра

 

Рок та лірика вже звучать в оригінальних прикрасах. Послання нової колекції, в яку увійшли  сережки, пірсинг, чокери зі шкіри, браслети та різноманітні види каблучок, — в тому, що жінка може і має бути  різною.

Моносережки, біле та жовте золото

«Жінка може бути драйвовою, а може бути тендітною та ніжною, — ділиться Юлія Саніна, — і все це поєднувати в одній особі, залежно від настрою. Мені хотілося, щоб дівчина, яка носить прикраси від SOVA, могла відчути себе рок-співачкою на великій сцені, так само як  відчуваю себе на сцені я. Впевнено й яскраво!».

 

Подвійна каблучка, жовте золото

 

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

Вместо супермоделей лицами Victoria's Secret станут женщины, «известные своими достижениями, а не фигурой»

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику