Нова реальність: футуризм, яскраві кольори та сміливі контрастні поєднання знову актуальні

В ексклюзивній зйомці для ELLE.UA

Тренди сезону

Тенденція

Для своєї нової зйомки фотограф Раян Бархауг надихався футуризмом та яскравістю, зосереджуючись на контрасті та використовуючи навколишнє середовище, щоб показати фантазійність моди, яку протиставляє часом похмурій реальності. Колірні поєднання окремих образів узяті наче із супрематичних полотен, а експерименти фотографа з фактурами та формами цілком можна прирівняти до гри з формою футуристів, чиє мистецтво було спрямоване в майбутнє. Утім, з поправкою на сучасні реалії. 

Тренди сезону

Команда

Раян Бархауг — модний фотограф, який нещодавно переїхав до Нью-Йорка із Чикаго у пошуку кращих можливостей. У своїй творчості він надихається роботами Ніка Найта і Стівена Кляйна. 

Стиліст Еліс Балдуччі почала кар’єру як екскурсовод у рідному місті Римі. Вона відвідувала школу IED з персонального стилю в надії стати особистим асистентом з покупок для туристів. Завдяки інтересу до моди Аліса почала робити зйомки з фотографами, і це їй дуже сподобалося.

Тяньюнь Лань у Нью-Йорку працює стилістом, дизайнером і мультимедійним художником. Зараз вона здобуває ступінь бакалавра з дизайну одягу та модного бізнесу в Parsons School of Design, працювала на різних посадах у The Webster, Collina Strada, Balenciaga, Rui та The Celect.

Модель: Kara Gall
Фотограф: Ryan Barhaug 
Стиль: Alice Balducci та Tianyun Lan
Мейкап та зачіска: June Uehara
Агентство: Crawford Models 


Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали