Найзвабливіший модний тренд весни 2023-го

Сексуальна елегантність

Попри те, що погода поки не дозволяє нам сповна насолодитися весняними модними трендами, все ж настання теплого сезону неминуче, і підготуватися до нього варто вже зараз. Нові колекції дизайнерів продемонстрували нам, що цієї весни ми знову показуватимемо максимум голого тіла. Однак, якщо ви поки не готові приміряти найсміливіші тренди, серед яких, зокрема, екстремальне міні та прозорі тканини, підняти градус образу та водночас зберегти його елегантність допоможуть речі з відкритими плечима.

Del Core

Цей мікротренд заполонив подіуми, а тепер, на відміну від багатьох винятково «подіумних» тенденцій, які важко уявити в повсякденному житті, цілком органічно перебереться до наших весняних гардеробів. Насамперед зверніть увагу на сукні з відкритими плечима — щоби збалансувати відкритість образу, обирайте довжину міді чи максі.

16 Arlington

Як і в попередніх сезонах, найбільш вдалим варіантом для весни, коли погода ще залишається мінливою, стануть трикотажні сукні за фігурою. Такі будуть доречними як під час прогулянки чи побачення, так і в офісі.

Altuzarra

Чудовою базою для весняних образів стануть також топи з відкритими плечима, які виведуть на новий рівень образ навіть зі звичайними джинсами. Ось як цей тренд носили на подіумі.

Atlein

Altuzarra

Atlein

Del Core

Valentino


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали