КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

DOMIO PUBLISHING — НОВЫЙ ИЗДАТЕЛЬ ЖУРНАЛОВ ELLE...

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ПРИНЦА: 5 РЕАЛЬНИХ ІСТОРІЙ...

Найсміливіші принти весни 2021

4 нові яскраві зміни до вашого гардеробу

Грайливі візерунки вже вважають однією з наймодніших тенденцій цієї весни. Принти, як ніколи,  стали популярними. Після задовгої пандемії коронавірусу всі охоче оновлюють свій гардероб яскравими відтінками. У нагоді стають tie-dye принти, шовкові хустки, тропічні квіткові кольори та мотиви ручної роботи.

Для того, аби допомогти розібратися у новинках, пропонуємо вам гід наймоднішими та найсміливішими принтами весни 2021.

Tie-dye

Можна вважати це ностальгією, але цієї весни дизайнери знову почали демонструвати принт tie-dye – у денних сукнях, босоніжках, сумках, капелюхах та інших речах. 

Попри те, що tie-dye може створювати уявлення лише про веселкові відтінки, ці принти, безумовно, є вишуканими в поєднанні з теплими пастельними тонами та монохромною палітрою.

Шовкова хустка

Вона походить ще із єгипетських часів, коли королева Нефертіті обирала її у якості головного убору. Натхненники сучасного стилю популяризували їх впродовж 50-х, 60-х та 70-х років у різних варіаціях. Згадайте про хустки на голові та шиї, топи-туніки та максі-сукні. Головним акцентом тренду є змішування кольорів та відтінків. Зараз дизайнери поєднали епохи печворку із сучасними візерунками на хустках та традиційними принтами, щоб створити одні із найкращих моделей одягу та аксесуарів цієї весни.

Тропічний

Попри те, що весняні квіткові композиції не є новими, вони приваблюють своєю легкістю і сьогодні. Цієї весни колекції дизайнерів Tom Ford, Marni та Saint Laurent за допомогою зображень гібіскуса та пальмових гілок вже відправляють нас до тропіків. Якою є палітра? Вона насичена та смілива.

Ikat

Вишивка та візерунки Ikat також стали тенденцією, що викликає бажання вирушити в подорож. Ці принти завжди будуть вираженням майстерності навіть у поєднанні з вільними штанами на низькій посадці та кольоровими сукнями. 

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

Классический рецепт гаспачо, с которым справится каждый

Питание для красивой кожи

Искусство быть инфлюэнсером