Максіспідниця — тренд, на який варто звернути увагу цього сезону

На противагу міні

Мікромініспідниці (ті, що більше нагадують пояс), посуньтеся! На авансцену виходить довжина максі. Згідно з Trendalytics попит на довгі спідниці зріс на 18% порівняно з минулим роком. Та певно, ви й самі вже встигли помітити, як цей предмет одягу за кілька місяців буквально захопив вашу стрічку Instagram. Від Кендалл Дженнер (яка скомбінувала цю спідницю з ультрамодними нині кросівками Adidas Samba ще в серпні) до Джиджі Гадід (яка у джинсовій максі з’явилася на червоній доріжці Fashion Media Awards у вересні). Згодом тренд підхопили it-girls Емілі Сіндлев, Ельза Госк, Каро Даур, Дуа Ліпа, Емілі Ратаковскі та ін.

SAINT LAURENT

Спідниці, які сягають підлоги, домінували в колекціях Acne Studios, Saint Laurent, Chanel, Marc Jacobs, N°21, Balenciaga. Найбажанішими в новому сезоні стали моделі з деніму та екошкіри, зі складками та кишенями, глибокими розрізами та на резинці. Головна умова: спідниця має максимально підкреслювати і навіть подовжувати ваш силует. Ну і куди ж без низької посадки (привіт, нульові!), з якою ми зрештою змирилися у 2022-му.

Acne Studios

CHANEL

Givenchy

N°21

Pipatchara

На відміну від свого мікромініаналога максіспідниця така ж практична, як і елегантна. Ви можете носити її із жакетом та чобітьми-трубами, як Аліна Френдій, зі светром і дублянкою, як Анна Вінк, із шубою і ботильйонами, як Маргарита Мурадова, чи з бомбером, як Йойо Цао.

 • @alina_frendiy
  @alina_frendiy
 • @yoyokulala
  @yoyokulala
 • @annawinck
  @annawinck
 • @hannahlewisstylist
  @hannahlewisstylist
 • @nastiapoberezhna
  @nastiapoberezhna
 • @greenteanosugar
  @greenteanosugar
 • @mimiarr
  @mimiarr
 • @yvzux
  @yvzux

Задля справедливості маємо зауважити, що скасовувати мініспідниці поки зарано, вони все ще заявляють про свої модні права. Однак для прохолодних днів радимо придивитися до більш універсальних варіантів. ELLE.UA зібрав наймодніші максіспідниці сезону осінь-зима — 2022-2023 в колекціях українських брендів.

BEVZA

KSENIASCHNAIDER

SIX.

KATSURINA

Olēnich


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок»...


Джіджі Гадід і Леонардо Ді Капріо знову підігріли чутки про свій...


Читайте також
Популярні матеріали