Літо по-скандинавськи: 10 актуальних образів від модниць на теплу пору

Небанальні поєднання трендів

Коли необхідно надихнутися модними стилізаціями для створення власних образів, ми здебільшого звертаємося до французьких або скандинавських фешіоніста. Вони, як ніхто інший, знають, як вміло скомбінувати вбрання та довершити все аксесуарами. Однак якщо стиль француженок — це в більшості випадків про елегантну й жіночну класику, то скандинавок ми впізнаємо за цікавими модними експериментами з формами та кольорами чи навпаки за комфортними мінімалістичними поєднаннями без зайвих деталей.

Якщо ви хотіли б спробувати повторити літні образи у скандинавському стилі, пропонуємо розглянути найгарніші комбінації від інфлюенсерок. 

@mathildenauta

Цього сезону Instagram-зірки особливо вподобали легкі спідниці максі із заниженою талією. До своїх пляжних виходів вони додавали в’язані моделі, виконані в техніці кроше, які стилізували з такими ж плетеними аксесуарами, купальниками й об’ємними сорочками. Джинсові варіанти дівчата доповнювали напівпрозорими романтичними блузами з мереживом чи рюшами, а лляні — невагомими топами, масивним різноколірним намистом і золотими браслетами. Також з-поміж вбрання модниць знаходимо трендові обтислі капрі й подовжені шорти-бермуди. 

Не забуваємо й про мегапопулярність леопардового принту. Інфлюенсерки обирали як прозорі блузи з таким візерунком, так і вільні брюки. Їх вони балансували іншими однотонними неяскравими предметами гардероба. 

Щодо головних уборів, то тут, зокрема, домінували косинки базових відтінків або кепки. 

Більше образів ми зібрали для вас у добірку. 

@filippzorz

@sofiaboman

@feliciamagelsenn

@emilisindlev

@victorianordmark

@feliciamagelsenn

@amandakarolak

@emilisindlev

@hannastefansson


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали