Леопардовий тренд: як ми носитимемо тваринний принт у 2024 році

Надихаємося образами зірок і фешіоніста

Як цікаво розбавити свій гардероб у новому році? Які принти обрати, щоб образ був стильним? Про ці питання вже можна й не турбуватися, адже головним трендом, який знову повертається на модну арену, стає леопардовий візерунок на одязі та взутті.  

Тваринний принт переслідує нас упродовж багатьох років, то зникаючи на тлі інших тенденцій, то знову виринаючи на горизонті в колекціях світових брендів. У 2021 році леопард на сукнях, шубах, брюках і сумках з’являвся на подіумах у Michael Kors, Molly Goddard і Lanvin.

  • Lanvin FW 2021
    Lanvin FW 2021
  • Lanvin FW 2021
    Lanvin FW 2021
  • Lanvin FW 2021
    Lanvin FW 2021

2023-й став роком принту в образах багатьох знаменитостей. Кортні Кардаш’ян обирала леопардові мінішорти, які поєднувала з білою футболкою та високими чоботами, тоді як Дуа Ліпа віддавала перевагу аксесуарам із тваринним візерунком. Восени минулого року цей тренд продовжився також і в новому варіанті кросівок Samba, які випустив Adidas у колаборації з Wales Bonner.

Проте як же носити та із чим поєднувати леопардовий принт у 2024-му? Основне правило, про яке необхідно пам’ятати, — це не перенаситити образ візерунками й кольорами. Якщо ви обираєте леопард як акцентну деталь у своєму образі на шубі, сумці чи, наприклад, сукні, то решту одягу можна підібрати в нейтральних відтінках: бежевих, білих або сірих. Однак ніхто не забороняє експериментувати, і, можливо, те, що спершу здавалося непоєднуваним, створить довершений яскравий аутфіт, який приковуватиме увагу кожного. Почати наповнювати свій гардероб леопардовим принтом можна з аксесуарів, обравши окуляри, сумку чи шарф. 

За ідеями щодо стилізації леопардового візерунка можна звернутися до зірок або streetstyle-модниць. Раніше цього місяця Ріанна з’явилася в Аспені в довгій шубі з тваринним принтом, скомбінувавши її із сірим спортивним костюмом і зеленою шапкою. Вулиці Мілану, Лондону, Нью-Йорка й Парижу теж зустріли фешіоніста, яких полонив цей тренд. Сукні максі, мішкуваті штани, костюми, блузи й чобітки — ми отримали чимало формул стильних поєднань, якими можемо надихнутися для власних модних експериментів.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали