Головні тренди весни–2023 у колекціях українських брендів і на ринку вінтажу

Найстильніше поєднання

Навесні серце просить змін і експериментів, і хто ми такі, щоб відмовляти йому в цьому? Тож пропонуємо почати оновлення з гардеробу та розглянути декілька модних ідей на прикладі ексклюзивної зйомки для ELLE.UA.

Вінтажна шуба

Одна з тенденцій, що чіпляє сьогодні всі сфери життєдіяльності людини, зокрема й fashion-індустрію, — вторинне споживання. Протягом останніх років ринок вінтажу настільки насичився, що на ньому можна знайти все: від суконь і жакетів до окулярів і сумок. З цього народився потужний тренд у сегменті верхнього одягу — вінтажні шуби. Дехто з модних експертів стверджує, що вони навіть менш шкідливі для навколишнього середовища за вироби з екохутра, адже вже були колись виготовлені й не вимагають жодних виробничих потужностей, а виглядають не менш стильно за сучасні моделі.

Шуби, як не дивно, відкривають простір для гри з фактурами в образі й дозволяють створити безліч неочевидних поєднань, наприклад із пайетками, які також дуже актуальні. Цього сезону їх демонстрували всі: від Chanel і Jil Sander до Tom Ford і Valentino, осторонь не лишилися й українські бренди, зокрема Nuga.

Зйомка для ELLE.UA

Аби знизити градус в образі та зробити його більш цікавим, можна одягти білий базовий кроп-топ, а також хутряні балетки з високими шкарпетками.

Зйомка для ELLE.UA

Зйомка для ELLE.UA

Зйомка для ELLE.UA

Зйомка для ELLE.UA

Зйомка для ELLE.UA

Зйомка для ELLE.UA

Топ, Heyyasisters; спідниця, NUGA; шуба, хутряні балетки, знахідки з вінтажного маркету

Фото та стилізаціяВероніка Молоток, Тарас Молоток
МодельВікторія Савечко
Локаціяфотостудія Golden Hour


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали