Головні тренди з Тижнів чоловічої моди

Одяг, до якого можуть придивитися і дівчата

Чоловічі колекції стають усе більш обговорюваними у світі моди і не тільки. Багато хто зазначає, що буйство дизайнерської думки в хорошому сенсі цього слова поширюється тепер здебільшого в рамках чоловічих показів, і саме там можна зустріти некомерційні рішення щодо крою, фактур, кольорів і стилів. Загалом, якщо коротко описати чоловічі колекції сезону осінь–зима 2022, представлені в рамках минулих Тижнів моди, то вони є привабливою еклектикою, що складається з ностальгії за минулими епохами з легким нальотом містики та театральності, помноженої на сміливі кроки у бік сучасної ґендерно-нейтральної fashion-повістки. Ми зібрали в одному місці найвиразніше вбрання та тренди, до яких варто придивитися не лише чоловікам, а й дівчатам.

Приталене пальто

мужские тренды

Christian Dior

мужские трендыPrada

Саме такий силует пальта сьогодні найчастіше зустрічається у чоловічих колекціях. Акцент на талії при цьому досягається не стільки за допомогою пояса, скільки завдяки крою та акцентним декоративним елементам.

Светр крупного в’язання

мужские трендыJil Sander

мужские тренды

OAMC

Такий светр чоловікам пропонують міксувати не лише з джинсами чи широкими брюками. Його також можна носити поверх сорочки під піджаком, а якщо в’язка досить тонка, навіть поверх піджака.

Оксамит

мужские трендыEtro

мужские трендыJohn Alexander Skelton

В оксамиту з чоловічою модою відносини неоднозначні: він регулярно стає то символом аристократії, то відмітною ознакою нуворишів. Цього сезону дизайнери мають намір переламати хід історії та демократизувати цей матеріал, включаючи його до повсякденних образів у вигляді піджака вільного крою, жилета або алюзії на каптан.

Бургунді

мужские трендыEtro

мужские трендыFendi

Не найоднозначний для чоловічого гардероба колір виявився цього сезону в топі. Винний відтінок прикрасив собою пальта, вовняні штани та джемпери, і це чудова нагода додати виразності усталеним образам.

Комбінезон

мужские трендыKenzo

мужские трендыPrada

Гарантії того, що такий тренд приживеться у більшості гардеробів, немає. Зате можна сміливо припустити, що його полюблять селебріті, інфлюенсери, зірки чоловічого стрітстайлу та просто великі оригінали.

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали