Головні принти сезону весна–літо 2022

Найкращі приклади з подіумів

Новий сезон обіцяє бути досить яскравим і щодо кольорів, і в питаннях стилістичних рішень. Принти теж не відстають від цього наміченого курсу: навіть звичні та класичні представлені в оновлених варіантах.

Дрібна клітинка

принты весна лето 2022Michael Kors Collection

принты весна лето 2022MSGM

принты весна лето 2022Prabal Gurung

Велику клітинку сірих, болотяних та бордових відтінків вирішили залишити в осінньо-зимовому сезоні. Влітку ж нам знадобляться винятково дрібні геометричні візерунки життєрадісних рожевих, бузкових, зелених, жовтих і помаранчевих тонів.

Абстрактний color blocking

принты весна лето 2022Chloe

принты весна лето 2022Cynthia Rowley

принты весна лето 2022Fendi

Color blocking уже кілька років входить до списку антитрендів, незважаючи на свою популярність у минулому. Але нове прочитання цього прийому дає йому величезний шанс на повернення до модного порядку денного: блоки кольорів тепер не розкреслені строго геометрично, а плавно перетікають один в одного.

Квіти

принты весна лето 2022Etroпринты весна лето 2022Valentino

принты весна лето 2022Versace

Здається, жоден весняно-літній сезон не обходиться без флористичних принтів. 2022-й рік не став винятком. Найкраще робити ставку на зображення польових або тропічних квітів у трендових блакитних, помаранчевих, бузкових та рожевих відтінках.

Смужки

принты весна лето 2022Balmain

принты весна лето 2022Jil Sander

принты весна лето 2022Raf Simons

Найчастіше цей принт зустрічатиметься у найближчі пів року на вільних сорочках, розслаблених штанях і жакетах-оверсайз. Враховуючи очевидну алюзію на піжами, такий тренд точно вирушає не тільки до нашого гардероба, а й на сторінки історії постпандемійної комфортної моди, що створюється просто зараз.

Тигрове забарвлення

принты весна лето 2022Jil Sander

принты весна лето 2022Kenneth Ize

принты весна лето 2022Proenza Schouler

З усіх анімалістичних принтів цього сезону однозначну перемогу здобув тигровий. Він чудово поєднується як з елементами чуттєвого гардероба, так і з маскулінними деталями. До того ж останнім часом забарвлення леопарда і зебри так активно використовувалося всюди, що йому точно потрібні перепочинок і гідна заміна.

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали