Гід шкіряними куртками весна-літо — 2023

Найкращі приклади з подіумів 

Незамінний елемент гардероба, який уже став сучасною класикою, — йдеться, звісно, про шкіряну куртку. За універсальністю, функціональністю і довговічністю вона значно випереджає більшість моделей верхнього одягу, тож кожному зрозуміло, що це абсолютний мастхев сезону весна-літо — 2023.

Шкіряна куртка є вигідною інвестицією в гардероб ще й тому, що вона легка у стилізації. Виріб стане чудовим доповненням до базових джинсів і білої футболки, бунтарських штанів карго і топу з вирізами, суворих класичних штанів і білої сорочки, романтичної сукні максі тощо. Не дивно, що цей елемент гардероба полюбляють Роузі Гантінгтон-Вайтлі, сестри Белла і Джіджі Гадід, зірки streetstyle та фешіоніста зі світу Instagram.

Важливо розуміти, що попри класичність шкіряних курток, не всі моделі є актуальними. Кожен модний сезон характеризується специфічними стилями, силуетами, фактурами, які можуть знаходити продовження у майбутньому або зникати назавжди зі зміною пори року.

Аби ви точно не помилилися, обираючи свою ідеальну шкіряну куртку, ми підготували для вас гід на сезон весна-літо — 2023.

Косуха

Косуха

Ralph Lauren

Бомбер

Бомбер

Trussardi

Жакет

Жакет

Ami Paris

Байкерська

Байкерська

David Koma

Вкорочена куртка

Вкорочена куртка

Ports 1961

Анімалістична

Анімалістична

16Arlington

З бахромою

З бахромою

Maison Mihara Yasuhiro

Зістарена 

Зістарена

16Arlington


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали