Французька вишуканість та простота: все, що потрібно знати про нову чоловічу колекцію Dior

Осінь-зима 2022-23

У новій осінньо-зимовій колекції 2022-2023 креативний директор Кім Джонс переосмислює спадщину французького модного будинку Dior. Дизайнер поєднує багаторічну історію бренду із сучасними віяннями, пов`язуючи майбутнє та минуле будинку.

Серед улюблених прийомів Крістіана Діора у новій колекції Джонс запозичує леопард та квіткову вишивку, додаючи чоловічим образам фемінності. У кожному виробі сплітається практичність і вишуканість, що чудово втілює у собі справжній паризький шик французького бренду та вплітається у нинішні тенденції на моду поза гендером. Так, на моделях можна було побачити двобортні піджаки з піднятими блискучими комірами, шкіряні рукавички з масивними прикрасами та суворі водолазки з відкритою спиною, а також светри з вишивкою та берети.

Родзинкою шоу стала колаборація Dior із брендом Birkenstock. В рамках вельми несподіваної співпраці були створені клоги всіх кольорів, прикрашені кристалами та квітковою вишивкою. Взуття з колаборації стало ще одним підтвердженням того, що люкс сьогодні — це вивірена комбінація простоти, зручності, що підкріплюються розкішним дизайном та багаторічною історією.

  


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали