Домашній одяг: 5 речей, які нам потрібні

Складаємо стильні та комфортні аутфіти

Підніміть руку, якщо ви багато часу проводите вдома. Переконані, що це твердження стосується більшості з вас. Тож сьогодні пропонуємо вам обговорити саме домашній одяг. Неважливо, чи працюєте ви з дому, чи просто полюбляєте проводити там вільний час, мати стильний вигляд і почуватися комфортно — не просто примха, а своєрідна необхідність.

Щодо вимог до домашнього одягу, то почати розглядати їх варто з матеріалів. Вони мають бути приємними до тіла та зносостійкими, тож віддавайте перевагу натуральним тканинам. Важливим аспектом також є кольори — бажано обирати нейтральні відтінки, які не набридатимуть і не викликатимуть роздратування.

У домашньому аутфіті ви маєте бути готові до всього: як зробити прибирання, так і швидко вибігти на вулицю у справах чи зустріти гостей. І це буде просто неможливо без деяких речей.

Спортивний костюм

Instagram: @oliviatps

Перше, що спадає на думку, коли йдеться про домашній одяг — спортивний костюм. Світшот і джогери — ідеальний сет, що працює як разом, так і з іншими речами з нашого переліку. З ними ми отримуємо розслаблений і дуже комфортний образ, особливо актуальний у холодну пору року.

Футболка вільного крою

Instagram: @emitaz

Ще один звичний усім елемент — футболка вільного крою. Вона дарує відчуття свободи у тілі, адже не обмежує рухи і не заважає під час виконання домашніх справ.

Трикотажна майка

Instagram: @clairerose

Елемент базового гардероба, який поєднується з усіма домашніми речами, а також може слугувати нижнім шаром образу. Необхідність мати трикотажну майку у своєму гардеробі цього сезону усвідомили всі фешіоніста. Оцінивши всі переваги, вони почали одягати її навіть на урочисті заходи!

Оверсайз сорочка

Instagram: @emitaz

Ви ж не думали, що вдома можна забути про багатошаровість? Часом найбільш комфортним і водночас стильним варіантом є оверсайз сорочка поверх футболки чи майки.

Сатинові штани

Instagram: @clairerose

Хоча сатинові штани вже давно покинули межі спальні й цьогоріч ми бачили їх на streetstyle, не варто забувати про домашнє походження цієї речі. Поєднувати їх можна з будь-яким топом із цього переліку.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали