Cowgirlcore — головна естетика цього року

Надихаємося ковбойськими мотивами

Ковбойський стиль знову повертається! Естетика Cowgirlcore, яка тягнеться ще з 2022-го, продовжуватиме підкорювати гардероби модниць і в цьому році. Згадати лише нещодавній кантрі-альбом Бейонсе Cowboy Carter, натхнений атмосферою дикого Заходу, і світлини співачки в ковбойських капелюхах та куртках з бахромою. Це вкотре підтверджує, що тренд на образи в стилі Cowgirl ще довго не покидатиме модну індустрію. Подобається нам ця естетика чи ні, однак звернути увагу на неї варто. Сьогодні ми розбираємо ключові риси стилю й те, як інтегрувати його у свій гардероб.

@kendalljenner

Ковбойський стиль був особливо популярним ще у 90-х і 2010-х, тож, зважаючи на циклічність моди, не дивуємося, що він знову почав підкорювати нові колекції та вуличні образи. Серед головних його аспектів — уже звичні нам ковбойські чоботи з загостреним носком, сорочки та косухи з бахромою і цупкі джинси. З аксесуарів тут, безперечно, виділяємо капелюхи з вигнутими крисами, ремені з масивними пряжками та бандани, одягнені на шию, руку чи взагалі як топ. 

Голлівудські зірки особливо полюбляють додавати окремі елементи цього стилю до власних образів. І найголовнішою прихильницею Cowgirlcore ми, безумовно, можемо назвати Бейонсе. Сама зірка є уродженкою Техасу, тому вона ніколи не нехтувала можливістю продемонструвати своє коріння й ту атмосферу, у якій виросла. Ще задовго до виходу Cowboy Carter співачка почала додавати до власних образів ковбойські мотиви. Так, у 2001 році Бейонсе, Келлі Роуленд і Мішель Вільямс з’явилися на церемонії MTV VMA 2001 в замшевих коралових сукнях з бахромою, які доповнили прикрасами з бірюзовими камінцями. Згодом, уже у 2014-му, зірка з’явилася на сцені в її рідному Х’юстоні під час туру On the Run Tour у відвертому чорному боді та ковбойському капелюхові. 2024 рік Бейонсе повністю присвятила цій естетиці, відобразивши Cowgirlcore в образах на премії «Ґреммі-2024» та на Тижні моди в Нью-Йорку. 

Бейонсе, Келлі Роуленд і Мішель Вільямс, 2001

Бейонсе на сцені в Х`юстоні, 2014

Тиждень моди в Нью-Йорку, 2024

Тренд на ковбойську естетику в цьому та наступному сезонах вподобало й чимало світових брендів. Moschino та Ralph Lauren акцентували на капелюхах, Jil Sander додав до власної колекції бандани, а Ganni показав срібні чоботи-ковбойки. Бренд Isabel Marant також представив широке розмаїття поєднань в естетиці Cowgirlcore. Серед його лінійок ми знайшли образи з коричневими та хакі джинсами, замшевими та шкіряними куртками, об’ємними шарфами та банданами з бахромою й джинсовими комплектами з вишивкою.

Ідеальної формули образу в ковбойському стилі немає. Ви можете як додати до базових речей окремі його елементи, як-от капелюх чи чоботи, так і створити total look з брюками, сорочкою чи замшевою курткою з бахромою, масивним ременем і шарфом. 

Isabel Marant FW24

Isabel Marant FW24

Isabel Marant SS24

Moschino FW24

Jil Sabder FW24

Ralph Lauren SS24

Ganni SS24


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали