Брюки зі спідницею — найстильніше комбо сезону

Як правильно поєднувати

В останні кілька сезонів серед нових колекцій брендів можна відстежити тренд, про який ми не згадували від початку 2000-х. Дехто й узагалі волів би залишити його в минулому через певну суперечливість. Так-так, йдеться саме про поєднання спідниць і брюк, яке знову отримало популярність під впливом ностальгії за стилем Y2K. І як би ми не ставилися до цієї тенденції, мусимо визнати, що вона знову захоплює подіуми й вулиці міст, однак тепер уже в сучасних інтерпретаціях.

Rokh

Rokh

На наш погляд, формула «брюки + спідниця» — ідеальна комбінація для весни. Погода лише починає переходити від зимової прохолоди до літньої спеки, і в цей період важливо зосередитися на тому, щоб образ був не лише стильним, а й комфортним. Брюки забезпечуватимуть тепло, а спідниця додаватиме елегантності та грайливості. Також такий варіант чудово підійде для стилізації ультракоротких спідниць, які, можливо, ви не наважувалися вдягати без додаткового низу.

Тож як правильно поєднувати в образах цей відроджений тренд? За різними ідеями для створення луків ми звертаємося до світових дизайнерів і streetstyle-зірок. Бренд Ujoh запропонував скомбінувати чорний костюм, що складається з укороченого піджака та плісированої спідниці міні, з легкими штанами та сорочкою яскравих відтінків. Цей варіант може підійти навіть для офісних буднів чи важливих робочих зустрічей. Vaillant же показав, як стилізувати таким чином денім: до джинсів з вишивкою бренд додав напівпрозору невагому спідницю і поєднав цей дует із коротким топом та об’ємним піджаком. Робимо висновок, що така формула відкриває чимало можливостей для гри з фактурами й формами. Чи обирати спідницю міні з обтислими або прямими брюками, чи експериментувати з міді та baggy-джинсами — вирішувати тільки вам, тут немає ніяких обмежень.

Ми зібрали для вас світлини з подіумів та streetstyle, щоб ви могли надихнутися поєднаннями брюк і спідниць для створення власних образів.

Vaillant

Ujoh

Laruicci

Heliot Emil

Loewe

Courreges

Giada

Paloma Wool

Sandy Liang


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали