7 найважливіших мікротрендів сезону весна-літо — 2023

Весняний список покупок

Тренди 2023 року закохують і дивують своєю практичністю та універсальністю. Серед них є легкі та грубі фасони, жіночні та маскулінні силуети, яскраві елементи та більш базові. У колекціях світових та українських дизайнерів знайдуться речі кожному до смаку, тож лишається тільки визначитися зі своїми фаворитами сезону весна-літо і додати їх до свого гардероба. 

Полегшити собі вибір ви можете, скориставшись цією добіркою мікротрендів. 

Містка сумка 

Тиха розкіш — головний тренд сезону весна-літо — 2023. Він надає ширшого контексту класиці стилю та змінює визначення мінімалізму, виводячи його на вищий рівень. Відтепер одяг, взуття та аксесуари не засліплюють ярликами, а відзначаються високою якістю матеріалів і пошиття. 

Цікавий і не зовсім очевидний факт: у словнику синонімів до слова «люкс» одним із перших запропонованих еквівалентних є «зручність». Це ідеально відповідає характеру першого пункту цього списку. Мова йде про великі, шкіряні, місткі сумки-шоппери. Що більше і простіше, то краще. 

Спідниця максі 

Контрасти сьогодні дуже актуальні. Навесні 2023-го дихотомія трендів найкраще проглядається на прикладі модних спідниць. З одного боку, багато говорять про міні, вкорочені до мікро, з іншого боку, довгі вироби лідирують у всіх галузевих рейтингах. Тож додайте у віртуальні кошики максіспідниці з деніму, блискучого атласу або ажурної сітки. 

Взуття металік 

Після торішньої моди на гардероб бабусі з американського узбережжя настав час Бріджит Джонс, Енді Андерсон чи Дженні Рінк, тобто стилю героїнь романтичної комедії початку 2000-х. 

«Мода 2000 року вже деякий час є трендом. Але зараз люди женуться не тільки за естетикою: вони хочуть енергії головного героя, який визначив кіноіндустрію 2000 року», — повідомили експерти, готуючи звіт Pinterest Predicts за 2023 рік. 

Серед трендів, сповнених цієї енергетики, — взуття металік. 

«Піжамні» штани 

Покоління Z, представлене, зокрема й найпопулярнішими інфлюенсерами, не може помилятися: «піжамні» штани — це круто, і їх варто носити навіть поза спальнею. Вони повинні бути довгими, вільними та легкими. Білі, сині або смугасті. 

Об’ємні квіти 

Тривимірні сади розквітли у весняних колекціях усіх головних гравців fashion-індустрії. Вони привернули увагу на показах Loewe, Saint Laurent, Carolina Herrera, Sandy Liang і Aliétte. Однак справжнім амбасадором тренду став польський бренд Magda Butrym. 

Прозорі тканини 

Майже 30 років тому Кейт Мосс закохала публіку в оголені сукні. Сьогодні чуттєві прозорі тканини знову стали одним із найважливіших елементів трендового гардероба. «Голі» стилізації підкорюють подіуми (де їх пропагують такі бренди, як Prada, Miu Miu та Saint Laurent), червоні доріжки (наприклад, Емілі Ратаковскі та Флоренс П’ю регулярно одягають прозорі матеріали) та соціальні мережі. У тренді прозорі сукні, а також спідниці, приталені лонгсліви, топи й навіть брюки. 

Виразні кросівки 

Навесні 2023 року кросівки мають вийти на перший план. Вітриною вашого взуттєвого гардероба можуть стати актуальні Adidas Samba, Adidas Gazelle та Nike W Zoom Vomero. На жаль, отримання більшості з них межує з дивом. Кожна партія розпродається за кілька секунд. 

За матеріалом ELLE PL


Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали