5 способів носити світле пальто навесні

Стильні ідеї

Попри десятки весняних трендів верхнього одягу, запропонованих дизайнерами, ми наполегливо продовжуємо обирати для своїх образів саме пальто — предмет гардероба, що переходить не просто з року в рік, а з десятиріччя в десятиріччя і щоразу доводить свою універсальність і практичність. Водночас щоразу навесні помічаємо тенденцію: що яскравіше світить сонце надворі, то світліші та яскравіші кольори в одязі ми обираємо.

Якщо цього року ви вирішили поєднати два в одному та зробити ставку на світле пальто, рекомендуємо звернути увагу на ці 5 способів його стилізації.

Total look у світлих тонах

Світле пальто

Один із найпростіших способів скласти елегантний і стильний образ, який не потребує особливого вміння поєднувати кольори. Однак не варто намагатися підібрати весь одяг тон у тон — найімовірніше, у вас не вийде це зробити, й усі речі трохи відрізнятимуться, що зазвичай ріже око.

Тож обирайте елементи в одній колірній гамі. До речі, можна візуально подовжити силует, одягнувши найсвітліші речі на низ.

З брючним костюмом

Світле пальто

Пальто + брючний костюм — класичне поєднання двох мастхевів весни 2023 року. Такий образ підійде як для звичайного робочого дня в офісі, так і для урочистої події, зустрічі з подругами в ресторані чи побачення.

Не обов’язково обмежуватися брючним костюмами світлих кольорів, ви можете одягти й темні або чорні моделі.

Зі штанами карго

Світле пальто

Пальто та штани карго — дуже різні за стилем речі, проте однаково актуальні, практичні та напрочуд гарно виглядають у поєднанні одне з одним. Зірки streetstyle також пропонують балансувати цей образ такими елементами, як вкорочена сорочка.

З широким поясом

Світле пальто

Зробити образ більш графічним, структурувати його допоможе широкий пояс на пальто, який стильно виглядає як на моделях, що облягають талію, так і на більш вільних за кроєм.

З чорним вбранням

Світле пальто

Не варто боятися робити світле пальто акцентом в образі, адже чорний і білий — вічна класика, завжди виграшне поєднання, яке ніколи не перестане бути актуальним.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали