5 речей, які були у тренді у 2022 році

До них була прикута вся увага

Якщо наш одяг є відображенням наших почуттів, обставин та індивідуальності, то що модні речі говорили про наше життя у 2022 році? Попри те що цього року українці були поза модним дискурсом через російську агресію, за можливості ми не переставали слідкувати за модними віяннями.   

Чималий вплив на тренди 2022-го мала ностальгія.

Instagram: @leoniehanne

Оскільки мода Y2K досягла у 2022-му своего піка, у колекціях модних брендів було безліч посилань до стилю нульових: від мініспідниць до штанів з низькою посадкою. Одяг продовжив виконувати функцію інструменту для самовираження. Модниці та модники безперервно вишукували нові поєднання матеріалів, кольорів, стилів, створюючи поєднання, які важко віднести до однієї модної течії. Однак деякі речі все ж припали їм до вподоби найбільше. Які саме, читайте в нашій добірці.

Мініспідниця Miu Miu

У жовтні 2021 року Міучча Прада кардинально змінила світ моди, представивши мініспідниці та кроп-топи, які оголювали животи. Що ж, коли Прада говорить, світ слухає, і щойно прийшла весна, ці речі були всюди. Ніколь Кідман одягла цю мініспідницю для зйомки на обкладинку Vanity Fair, поклавши початок ренесансу високої моди. Палома Ельсессер, Емілі Ратаковскі, Зендая та Saweetie також підпали під чари Miu Miu. Колекція, що включала ці мініспідниці, була настільки поширеною, що в Instagram з’явився обліковий запис, який відстежував образи з її «участю».

Рожевий від Valentino

Коли П’єрпаоло Піччолі представляв свою осінню колекцію 2022 року для Valentino в Парижі, 48 з 81 образу були яскравого відтінку фуксії під назвою Pink PP з голови до п’ят. Саме собою це було свідченням радості життя в інтерпретації дизайнера, і не дивно, що такі знаменитості, як Зендая, Гленн Клоуз, Себастіан Стен і Джиджі Гадід та багато інших, відгукнулися на його яскравий заклик, з’являючись на червоних хідниках у барвистому кольорі Valentino. Згодом, у червні, коли в Мережу потрапили кадри зі знімального майданчика фільму «Барбі» з Марго Роббі в головній ролі, рожевий Valentino потрапив у тренд Barbiecore, що, можливо, перетворило цей відтінок на колір року.

Об’ємні штани

Чутки про повернення скіні-джинсів були сильно перебільшені — принаймні цього року, коли штанини стали лише ширшими. Їх була безмежна кількість: джинси, мішкуваті штани карго, класичні штани з високою талією і низькою посадкою, зелені чи сірі — вони заполонили гардероби модниць у 2022 році.

Stella McCartney

Coperni

Майка Prada

Знаменита біла майка з невеличким логотипом Prada з’явилася в осінній колекції цього року. На подіумі майку поєднали зі спідницею довжини міді з трьох різних тканин і туфлями Mary Janes. Квінтесенція від Prada, що об’єднала незграбну жіночність Міуччі Прада та грубий мінімалізм Рафа Сімонса в найпростішому образі. «Прагматичний одяг набуває нового значення та цінності», — говориться в описі товару на сайті, і знаєте що? Ми із цим згодні.

Oversized-піджак

Навряд чи oversized-піджак можна назвати трендом, що змінив модний ландшафт у 2022 році, однак деякі тектонічні рухи він все-таки здійснив. Oversized-піджак став особливо популярним завдяки Кайї Гербер, Гейлі Бібер та іншим it-girls нашого часу. Цього року дівчата просто не могли натішитися миттєвою витонченістю, яку приносять перебільшені пропорції такого піджака. Незалежно від того, чи є він частиною костюма, чи доповнює ваші улюблені джинси, чи навіть спортивні штани, oversized-піджак став предметом гардероба, який поєднується з усім. Пророкуємо його визнання й у 2023 році.

Fendi


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали