5 мастхевів з колекцій українських брендів на літо 2023-го

Речі, варті вашої уваги

Приємно бачити, як з кожним сезоном дедалі більше зростає зацікавленість українськими брендами, а вони, своєю чергою, роблять усе, щоб продовжувати радувати споживачів за будь-яких обставин. Чимало з компаній розширили свій асортимент, спробували нові для себе матеріали чи техніки, презентували щось нетипове або оновили добре знайоме та всіма улюблене.

Сьогодні ми підготували для вас мінідобірку речей-мастхевів цього літа від відомих кожному українських брендів.

Лляний костюм Kachorovska

Kachorovska

У відомому завдяки якісним та оригінальним моделям взуття й сумок бренді Kachorovska обов’язково зверніть увагу на нову колекцію одягу, а особливо — вироби з льону. Цей матеріал традиційно вважається найбільш літнім, тож не дивно, що стільки фешіоніста роблять на нього ставку.

У лляному костюмі бренду зійшлися всі фактори, необхідні для стильного та комфортного літнього вбрання: вільний крій, натуральний матеріал і світлий колір. Завдяки цьому ви можете складати з ним образи на роботу, побачення, прогулянку чи урочистий захід.

Жилет Litkovska

Litkovska

Ще один елемент з льону, який цього сезону є в гардеробі чи не всіх фешіоніста — жилет. І серед українських брендів його представив Litkovska — у колекції, натхненній Україною та сповненій алюзій на українське традиційне вбрання.

Найпомітніша деталь жилета від Litkovska — в‘язаний комір — ви точно не могли оминути його увагою.

Сукня KATIMO

KATIMO

Цього сезону бренд KATIMO обрав незвичайний для літньої колекції шлях — жодного виробу з льону. Проте ці речі стануть ідеальними компаньйонами у спеку завдяки деяким іншим рисам, зокрема вони не потребують прасування.

У колекції яскраво прослідковується одна з найбільш актуальних естетик 2023 року — морська. Вона закарбована у прикрасах-рибах, мерехтливих паєтках. Ця модель — довга сукня з топом у формі хвилі — знакова для бренду, вона нагадує своєрідний кораловий риф.

Бра BEVZA

BEVZA

Сьогодні, коли тренд на бра напоказ перебуває чи не на піку популярності, неможливо не внести цю річ у перелік мастхевів. Тепер ми носимо їх як самостійний елемент, а часто — як акцент. Тож пропонуємо цього літа звернути увагу на бра в естетиці mermaidcore від BEVZA, який вже став знаковим для бренду.

Солом’яний капелюх Ruslan Baginskiy

Ruslan Baginskiy

Легендарний літній аксесуар — солом’яний капелюх має бути в гардеробі кожної фешіоніста, адже без нього просто неможливо уявити цей сезон. Український дизайнер Руслан Багінський, який створював капелюхи для багатьох зірок, зокрема Бейонсе, представив чимало різних моделей із соломи, тож кожна знайде собі до вподоби.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Наука, наукині й ШІ в Україні


Як знайти себе в реаліях сучасного світу: розповідає психологиня...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали