5 антитрендів 2022 року

Помилки у стилі, яких можна уникнути

Вік деяких стилістичних рішень або різновидів одягу доволі короткий: не встигли ми до них звикнути, як настає час із ними прощатися. Втім, нерідко вони повертаються, адже мода, як відомо, циклічна. Отже, антитренди, зібрані в цій добірці, необов’язково категорично назавжди відкидати з рахунків. Можна просто на якийсь час забути про них і зачекати, коли за кілька років їх знову дістануть із модних архівів.

Комбінезон-оверсайз

антитренды 2022

На зміну цьому розслабленому різновиду комбінезону прийшов його антагоніст — кетс’ют, що максимально облягає фігуру. Ну а широкий фасон впевнено переходить до чоловічих гардеробів і має непогані шанси там надовго прописатися.

Жакет прилеглого крою

антитренды 2022

Головним фаворитом, як і раніше, залишається жакет-оверсайз, що затьмарив собою всіх конкурентів зі свого «підвиду». Проте, якщо ви дуже любите класичний жакет і не готові від нього відмовитися цього сезону, то його можна трендово стилізувати: оберіть модель із твіду і носіть його з білою базовою футболкою, шкіряними брюками, туфлями-човниками і сумкою на ланцюжку.

Класичний baby dollантитренды 2022

Цього сезону в моду повернулися популярні 20–25 років тому костюми-двійки, що складаються з мініспідниці та жакета. Вони максимально жіночні й інколи навіть інфантильні. Раніше такі комплекти носили з туфлями на підборах і мерехтливим макіяжем. Але часи змінилися, і сьогодні таке прочитання образу може підійти не всім. Щоб уникнути стилістичних невдач, обираючи цей костюм, грайте на контрастах та доповнюйте його черевиками на тракторній підошві та базовою футболкою.

Чоботи «гармошкою»

антитренды 2022

Сьогодні досить багато трендових речей відмінно поєднуються з чобітьми з високою і широкою халявою. Але тут важливо пам’ятати, що йдеться про щільні фактури. А ось чоботи, що формують «гармошку», краще залишити для створення фестивальних образів у стилі бохо.

Туфлі + шкарпеткиантитренды 2022

Цей прийом повернувся в моду вже кілька років тому, але багато хто, як і раніше, вважає його новим словом у стилізації образів. Насправді він своє вже відслужив, а отже, тепер уся увага знову прикута лише до взуття, а не до його додаткового антуражу.

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали