10 трендових суконь на осінь

Від яких ви будете у захваті

Осінь — не привід відмовляти собі у бажанні одягти сукню. Нашу думку поділяють і модні дизайнери, які пропонують безліч варіантів того, як можна вдало адаптувати сукні різного типу до свого осіннього гардероба.

У новому осінньо-зимовому сезоні намітилися дві доволі сильні тенденції щодо суконь. Дизайнери пропонують сукні, які підкреслюватимуть індивідуальні відчуття, інтелект і красу їхньої власниці. Rodarte дає змогу відчути себе сучасною принцесою та увібратися в сукню кольору цукерки, Burberry заохочує погратися з будуарною естетикою та верхнім одягом, переробляючи свої легендарні тренчі в сукні, Sacai — урізноманітнити мінімалізм та класику костюма, а Louis Vuitton — поєднувати грубі текстури та багатошаровість із легкими та вишуканими тканинами.

Burberry

Разом з оригінальними сукнями списки трендів не покидає базове вбрання. Насамперед серед фаворитів більшості всі варіації суконь чорного кольору — від міні до максі, з високими розрізами або з глухим коміром, з виразними вирізами на спині чи талії.

У нашій добірці ми зібрали для вас 10 трендових суконь на осінь, серед яких ви обов’язково знайдете свій ідеальний варіант.

Sacai

Ralph Lauren

Rodarte

Louis Vuitton

Givenchy

Chanel

Alexander McQueen 

Burberry

Sacai

 

Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали