10 total black образів, які ви захочете повторити цього сезону

Ідеї для вашого вбрання

Здавалося б, що може бути простішим, ніж скласти total black образ? Речами чорного кольору переповнені полиці магазинів і гардеробів чи не кожної фешіоніста, тож, схоже, лишається тільки поєднати між собою відповідні топ і низ, додати верхній одяг та аксесуари. Однак чому ж часто наші чорні total аутфіти виглядають не настільки привабливо, як на подіумах чи streetstyle? Як досягти того рівня магнетизму, що змушує перехожих розглядати ваш одяг? Відповідь насправді дуже проста!

Instagram: @lefevrediary

Гра фактур — це ключ до вдалого total black look, до речі, як і до будь-якого монохромного образу. Цей ефект досягається поєднанням різних за рельєфом матеріалів, наприклад джинсів зі светром масивної вʼязки, трикотажного гольфу з сатиновою спідницею або навіть шкіряних штанів і високих чобіт із тисненням у вигляді крокодилячої шкіри.

Важлива роль відіграє й фурнітура на аксесуарах, зокрема на ремені та сумці, а також металевий фініш прикрас. Їхні різноманітні поєднання зроблять ваш аутфіт більш деталізованим, наприклад золота прикраса на довгому ланцюжку зі срібним годинником.

Сьогодні ми зібрали для вас 10 total black образів від зірок зі світу Instagram, які ви точно захочете повторити цього сезону.

Instagram: @sarahlysander

Instagram: @lefevrediary

Instagram: @tina_sizonova

Instagram: @veravanerp

Instagram: @itsalicewang

Instagram: @veneti.a

Instagram: @paola_cossentino

Instagram: @iliridakrasniqi

Instagram: @tineandreaa

Instagram: @lissyroddyy


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали