Зв’язок з Батьківщиною через одяг: історія бренду RIDNIY

Частинка України в кожній деталі

З початком повномасштабної війни чимало українців втратили зв’язок із рідною домівкою і змушені були поїхати за сотні кілометрів від Батьківщини, щоб урятувати себе та рідних. Бути так далеко від дорогого серцю місця може бути надзвичайно важко, однак існує безліч речей, які можуть нагадувати про дім і вселяти надію про майбутнє повернення. Це і світлини з минулого, які щоразу підкидає галерея, і пам’ятні сувеніри, і навіть одяг. Серед останнього можна виділити багато українських брендів, які почали створювати речі з патріотичною символікою спеціально для таких випадків, коли хочеться завжди мати біля себе нагадування про Україну. Одним із них став бренд RIDNIY — стрітстайл-лейбл, що народився в Києві. Його команда представляє різні предмети гардероба, доповнені вишивкою з українськими культурними мотивами. Бренд має на меті допомогти молоді завжди мати частинку України поряд, при цьому не порушуючи їхній особистий стиль.

Перша колекція зосереджена на найбільш універсальному та культовому предметі вуличної моди — худі. Їх було створено на тематику Києва у двох кольорах: бежевому та чорному відтінках із зеленою вишивкою. У наступних лінійках команда має намір створювати продукти для молоді в інших містах України.

Засновниця бренду — Любов Бессараб. Зараз дівчина навчається у Лондоні, і повномасштабне вторгнення вона теж зустріла далеко від рідної землі. Долати сум за домівкою допомагало малювання.

«Як художниця я почала використовувати своє мистецтво як суспільно-політичну платформу, мої полотна були більш помітно позначені українською символікою, але я відчувала, що роблю недостатньо. Водночас я помітила, як малюю різні пам’ятки мого міста: Золоті ворота, повз які щодня проходила під час кавових пробіжок, Софійський собор, який для мене є синонімом новорічних свят, і пам’ятник засновнику Києва, де фотографувалася у свій випускний. Я знаходила спокій, малюючи це, відчувала себе ближче до дому в той час, коли це мені було найбільш потрібно».

Саме так і виникла ідея бренду: Любов почала використовувати свою творчість, щоб допомогти людям бути ближчими до Батьківщини.

Весь одяг RIDNIY виробляється в Україні, оскільки бренд має на меті підтримати українську економіку під час війни. Усі транспортні перевезення до Англії, де також продається одяг, здійснюються виключно через українських перевізників. На цьому місія RIDNIY не закінчується. 15% прибутку передають українським благодійним організаціям на підтримку армії, лікарень чи мирних жителів, які постраждали від війни.

«Я прагну створення соціальних та екологічних змін через RIDNIY. Це лише початок, але я чекаю на те, що буде попереду», — додає Любов.

Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали