Руслан Багінський презентував новий фотопроєкт із супермоделлю Алтоном Мейсоном

Серед головних уборів — капелюхи з нової колекції бренду

Дизайнер Руслан Багінський представив фотопроєкт з супермоделлю Алтоном Мейсоном. Над зніманням працював єгипетський митець ірландського походження Рафік Грайс.

Фотосесія проходила під час минулого Паризького тижня моди. Тоді дизайнер вирішив дослідити взаємозв`язок між модою та ідентичністю і розповісти про дружбу з головним героєм фотопроєкту.

«Для мене було важливо провести знімання саме в Парижі, це історичне місце знайомств, місце, де народжувались та продовжують з`являтися культурні проєкти з неосяжним рівнем впливу; присутність та співпраця з професіоналами на майданчику такого світового рівня — особлива історія для українського бренду»,  — прокоментував Руслан Багінський. 

Дизайнер обрав деякі головні убори з колекції бренду FW23/24 і спеціально створив декілька капелюхів, що підкреслюють різні аспекти особистості супермоделі. На кадрах можна побачити Baker Boy Cap, Hair Hat, хустку та шерстяний шарф. 

«Я знаю, як Алтон любить капелюхи, тому ми створили деякі речі спеціально для знімання. Серед талантів Алтона — його багатогранність і смілива індивідуальність. Я думаю, що капелюхи — ідеальний спосіб підкреслити ці риси. Головний убір — це завжди дуже особистий предмет», — поділився дизайнер.

Нагадаємо, нещодавно Руслан Багінський став переможцем престижної французької премії Andam Fashion Awards. Він здобув нагороду в категорії «Аксесуари». Раніше дизайнер створював капелюхи для Єлизавети II, Бейонсе, Мадонни та багатьох інших зірок.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали