Знову в тренді: SOVA переосмислює напівдорогоцінне каміння у новій колекції GARDEN

Ідеальний подарунок

Ювелірний дім SOVA надав нового звучання напівдорогоцінному кольоровому камінню в новорічній колекції прикрас GARDEN, яка поєднала в собі п’ять видів мінералів різного огранювання: топаз, аметист, цитрин, хризоліт і морганіт. 

SOVA

«В останні роки прикраси з напівдорогоцінного каміння незаслужено втратили свою популярність. Але вже зараз тренд стрімко повертається в колекції світових брендів. Ми неймовірно натхнені тим, що SOVA, як український ювелірний бренд-трендсетер, може повернути популярність напівдорогоцінного каміння через сучасні форми та стильні поєднання», — говорить Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA. 

У колекцію увійшло каміння трендових кольорів, якому ювеліри надали форми новітнім огранюванням. Кожна вставка має сучасні та лаконічні фігурні касти, завдяки яким арткоманда SOVA підкреслила унікальність форми кожного мінералу. 

SOVA

SOVA

SOVA

SOVA

SOVA

Каміння набуло нового звучання у каблучках, сережках, а також кольє та браслетах, які виконані із жорсткої основи та рухливих елементів, з допомогою яких можна регулювати розмір та довжину. У деяких прикрасах скомбіновано кілька видів каміння з різними формами огранювання, також у колекцію увійшли кольє та браслети з одним великим каменем. 

Кожен мінерал потребує особливого підходу, адже їхня твердість значно відрізняється за шкалою Мооса, але робота з різним камінням та формою — це можливість проявити ювелірне мистецтво для майстрів SOVA. Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали