Зізнання в коханні: ексклюзивна колекція GUNIA Project х ЦУМ Київ до Дня святого Валентина

Дослідження почуття любові в житті українців

Бренд GUNIA Project у колаборації із ЦУМ Київ випустили ексклюзивну лінійку до Дня святого Валентина, присвячену коханню. Серед новинок — предмети одягу, аксесуари та об’єкти інтер’єру. Окрім характерних романтичних відтінків — червоного й рожевого, у колірній палітрі використали коричневий, молочний і чорний. 

У цій колекції GUNIA Project традиційно продовжує працювати з натуральними матеріалами: вовняні светри, вишиті бавовняні сорочки та принтовані шовкові хустки з ручною обробкою стануть теплим подарунком, а фігурні свічки з соєвого воску додадуть затишку. Кожна річ лінійки — це спосіб зізнатися в почуттях близьким або самим собі, втілити любов у прояві уваги. Багата весільна обрядовість, розмаїття залицяльних звичаїв і вечорниці свідчать про те, що традиційно кохання відігравало значущу роль в житті українців. Тому бренди хотіли показати, що любов може панувати щодня, незалежно від календарних дат.

Ключовими образами колекції стали пташки, янголи, серця та квіти. Особливо виділилися також принти, які були натхнені наївними вишитими рушниками з колекції Музею Івана Гончара, зокрема екземплярами середини XX століття з Черкаської та Полтавської областей.

«Ексклюзивна колекція Gunia Project x ЦУМ Київ цього разу присвячена Дню святого Валентина. Унікальні речі у ніжних кольорах з принтами, натхненими українськими традиційними орнаментами, стануть чудовим подарунком близькій людині. Лімітована капсула представлена ексклюзивно в ЦУМі та на tsum.ua», — коментує Ольга Чайка, директорка департаменту закупівель і ритейлу ЦУМ Київ.

Придбати речі зі святкової колаборації можна на 3-му поверсі ЦУМу та в онлайн-магазині tsum.ua.

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали