Зимові речі в стилі MONATIK: музикант розробив колекцію спільно з брендом T.Mosca

Капсулу створили на основі картин виконавця

MONATIK та український бренд T.Mosca презентують зимову капсульну колекцію «Кохання космічних масштабів». Її створили на основі картин музиканта.

За словами MONATIK, у зміст колаборації закладали спільну філософію — віру у фантастичне, вільне кохання та емоційний політ у космічні враження. 

Зимова колекція складається з п’яти варіацій светрів, лаконічних фірмових шапочок «біні» в стилі виконавця і великих в’язаних шарфів. Усі речі створені в базових кольорах: молочному, пісочному, чорному та графітовому. Є також речі в яскравих відтінках — зокрема, сині та чорні светри з елементами картин артиста. 

Частину коштів з продажу колекції спрямують до ГО «Фонд Маша». Мета — приєднатися до програми психоемоційної стабілізації жінок та їхніх дітей, що втратили близьких, домівки чи пережили окупацію. Також у фонді підтримують дівчат, які вижили після російського полону та воєнних злочинів (зокрема, сексуального насильства). 

Перший місяць придбати колекцію «Кохання космічних масштабів» від MONATIK та T.Mosca можна ексклюзивно на 3 поверсі ЦУМу (вул. Хрещатик, 38). 


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали