Зима без меж: PUMA представляє зимову кампанію з DOROFEEVA та DANTES

Справжня зимова казка

Зима, в якій немає місця холоду та сірим будням, — саме з таким настроєм бренд PUMA представляє зимову колекцію 2021-2022. У ролику, що презентує кампанію, взяли участь амбасадорка бренду DOROFEEVA та DANTES. Герої потрапляють у традиційну снігову кулю, в якій вони, немов діти, занурюються у справжню зимову казку.  

PUMA

Щороку спортивний бренд PUMA презентує зимову колекцію Winterized. У цьому сезоні головним меседжем кампанії стала «Зима без меж»: зима, яку ми зустрічаємо лише позитивними емоціями та щирою радістю. Разом з PUMA ми можемо забути про сірість та холод, що навідуються довгими зимовими вечорами, і сконцентруватися на власному комфорті. А ще — залишатися собою та виглядати стильно, залишаючись у теплі. 

«Цього року ми вирішили розповісти фантастичну історію, щоб показати зиму з іншого боку. Зима без меж — це пора, в якій ти можеш залишатись собою за будь-яких умов. Ми звикли, що зима — це сірі пуховики, зовсім протилежні до нашого розуміння стильних речей. Але разом з PUMA ти можеш бути собою і носити речі, які любиш», — коментують кампанію представники бренду.

PUMA

У відеоролику DOROFEEVA та DANTES опиняються у сніговій кулі. Попри холод та сніг навкруги вони виглядають стильно та зовсім невимушено. Ми забуваємо про зиму і спостерігаємо лише за яскравими дитячими емоціями героїв, які доводять, що зима — це ще один привід для крутого настрою та не менш крутих аутфітів. Зокрема, пуховик на Надії поєднує сучасний трендовий вигляд та комфорт. Інноваційні технології WARMCELL і WINDCELL забезпечують надійний, але «дихаючий» захист від вітру, а також утримують тепло. Є внутрішній штормовий клапан із захистом підборіддя, регульований пояс зі шнурком та флісова підкладка на кишенях для додаткового тепла. Незалежно від погоди вам тепло і ви виглядаєте круто.

PUMA

В PUMA впевнені, що справжній стиль поза часом. Саме тому в основі нових кросівок X-Ray 2 Square Mid WTR дизайнери використали модель нульових та додали сучасні деталі, комбінований матеріал та прості текстури. Повернутись до основ та доповнювати їх трендами сьогодення — наступний крок в еволюції моди, на думку спортивного бренду. 

Зимова колекція стане доступною до продажу з 12 листопада в усіх фірмових магазинах PUMA, а також на сайті ua.puma.com. Приєднуйтесь до святкування найбільш атмосферного сезону цього року і концентруйтесь лише на приємних емоціях, які він приносить, разом з PUMA. 


Реклама

Популярные материалы

Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы