Жительки Німеччини в образах від українських брендів: яскрава зйомка sashkaproject

Зйомки проходили в Stuttgart Arcotel Camino

Цього літа в самому серці землі Баден-Вюртемберг — у місті Штутгарт — відбулася незвична фотосесія з яскравими образами від українських брендів Olena Dats, 91LAB, Apilat, Jeisoni, Vovk.

Зйомку, яка тривала три дні в локації відомого Stuttgart Arcotel Camino, провела компанія sashkaprojectfashion — офіційний представник українських брендів на німецькомовному ринку — в рамках дебютного курсу про персональний брендінг у новому та перспективному напрямку sashkaprojectschool.

 • Marina Bern. Серьги, TrésCode
  Marina Bern. Серьги, TrésCode
 • Marina Bern. Подвеска, Hanna Bernhard, топ, Olena Dats’, брюки, Jeisoni
  Marina Bern. Подвеска, Hanna Bernhard, топ, Olena Dats’, брюки, Jeisoni
 • Nelly Schmölke. Платье, Olena Dats’
  Nelly Schmölke. Платье, Olena Dats’

«Моя команда та я щиро тішимося, коли українські бренди викликають таке захоплення! Я бачу цю радість серед b2b-клієнтів (наш основний бізнес) — наче археолог з крутою розкопкою, так і власники німецьких бутіків радіють нам як скарбу, бо в них з’являється ексклюзивний продукт. Так і в проєкті «школа» b2c-клієнти підсідають на українське безповоротно! Я хочу бачити більше якісного контенту з українськими фешн-продуктами — над цим і працюємо. А курс по персональному брендінгу з таким профі-шутінгом в кінці відкриває наступний набір», — говорить Олександра Дойлеманн, власниця sashkaproject.

 Олександра Дойлеманн

Незвичності фотосесії додавало те, що замість професійних моделей були залучені жительки Південної Німеччини, які відкрили для себе таким чином Україну та її моду. Вони пройшли насичений 8-тижневий онлайн-курс, в рамках якого здобули знання у 7 різних сферах від 7 експертів: Наталії Онуми (нішевий та фешн-маркетинг), Влада Кесова (СММ), Людмили Беднарської (Beauty), Ольги Терехової (фітнес та нутриціологія), Ольги Любушкиної (власник бренду та експерт по глибинній стилістиці), Юлії Савчук (етикет) та Тетяни Туки (паризький фешн-стиліст, автор глянцевих обкладинок Західної Європи, Балтики та східних країн, яка, власне, і стилізувала зйомку).

 • Alessia Lehmann. Костюм, 91 Lab
  Alessia Lehmann. Костюм, 91 Lab
 • Tatiana Grimmet. Платье, Olena Dats’, обувь, Christian Louboutin
  Tatiana Grimmet. Платье, Olena Dats’, обувь, Christian Louboutin
 • Diana Lipskyenye. Жакет, Jeisoni, платье, Olena Dats’
  Diana Lipskyenye. Жакет, Jeisoni, платье, Olena Dats’
 • Nelly Schmölke. Украшения, Hanna Bernhard, шарф и жакет, Jeisoni
  Nelly Schmölke. Украшения, Hanna Bernhard, шарф и жакет, Jeisoni
 • Alessia Lehmann. Серьги, Hanna Bernhard, платье, Olena Oliynyk
  Alessia Lehmann. Серьги, Hanna Bernhard, платье, Olena Oliynyk

В тандемі з міланським фотографом Alex Dani та Bednarska Beuty Center героїні зйомки проявили себе впевненими в собі, розкрилися та донесли основний меседж: мода не має меж! Так, це був challenge для професіоналів індустрії працювати з непрофесіоналами у ролі моделей, але результат приголомшив усю команду. 

На фото — учасниці проєкту Personal Brand by Sashkaprojectschool: Alessia Lehmann, Tatiana Grimmet, Marina Bern, Diana Lipskyenye, Nelly Schmölke та Alessia Lehmann. 

 

 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы