Жіночість та утилітаризм: нова колекція Simone Rocha й Crocs

Переосмислення класичних кроксів

Стежити за модними експериментами Сімон Роша та її способами додати особливої жіночності різним речам завжди надзвичайно цікаво. Ще у вересні минулого року на своєму показі в рамках Лондонського тижня моди дизайнерка продемонструвала нове бачення на вже звичні нам крокси, доповнивши їх перлами й дорогоцінним камінням. Тепер же бренди Simone Rocha й Crocs офіційно показали світові результати їхньої співпраці та випустили нову колекцію. 

«Ця співпраця досліджує творче зіставлення жіночності та утилітаризму, втілюючи в життя нові дизайни, які поєднують практичну ДНК Crocs із фірмовою естетикою Сімон Роша», — описали лінійку в Simone Rocha.

До неї увійшли три дизайни кроксів — Classic Clog, Siren і Quick Traill. Класичні моделі представили в чорному та білому кольорах. Дизайнерка прикрасила їх кристалами й великими перлами на передній частині взуття, на ремінці та на п’ятці. Особливістю білих кроксів також став напівпрозорий матеріал, з якого вони виготовлені.

Моделі Siren теж з’явилися у двох базових відтінках. Чорні були доповнені камінцями й перлинами чорного кольору, а білі, відповідно, білими прикрасами. 

Більшого різноманіття додали для Crocs Quick Trail, які, окрім вже традиційних для колекції перл і кристалів, урізноманітнили лакованими вставками та ширшою колірною палітрою з ніжно-рожевим і хакі відтінками.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали