РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

Запальне фламенко, пір'я страуса та думки про тореадора у весняній колекції Arutiunova

З думкою про літо й танці

Рейтинг статьи / 0
3 5 4

Український бренд Arutiunova представив новий лукбук весняної колекції сезону 2021, в якому продовжує запевняти жінок у беззаперечному праві на  свободу самовираження - мовою музики і танцю: пристрасного фламенко, невгамовного пасодобля, чуттєвого танго.

Спеціально для бренду художник Руслан Панчук сторив ілюстрації з орнаментами образів різноманітних тореро та віял, що лягли в основу елементів ручної вишивки, які залишаються ДНК бренду. Акцент зроблено на техніках: аплікація фатином, розсип бісеру, вишивка мотивів стіклярусом, рубкою, стразами, пір`я страуса, віскозна бахрома.

За основу колекції було обрано традиційний костюм тореадора, звідки з`явилися брюки з завищеною талією, укорочені жакети, пелерини, кейпи та сорочки із защіпами. Конструктивним елементом було обрано нижню частину списа, що втілилось у вирізах на коротких спідницях, сукнях та відлітній кокетці по спинці тренча. Вогняне драматичне фламенко це - насамперед історія з воланами, що розлітаються під звуки гітари. У цьому танці часто використовують хустку та віяло, тож дизайнерка Ганна Арутюнова інтегрувала  ці елементи  в сукні.

Лейтмотив колекції – це палітра молочного, холодний беж, лимонний, глибину яких підкреслюють блакитні тканини у трьох відтінках, а також темно-зелений та чорний. Також колекція створена здебільшого з натуральних тканин: шовк, шовк із вовною, бавовна, віскоза.

Поточна колекція представлена в універмазі ЦУМ та в шоурумі Arutiunova. 

Стиліст: Наталія Осадча

Фотограф: Ганна Брудна

Beauty: Євгенія Козлова

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Пісний перекус: паста з насіння гарбуза

Как убрать глубокие межбровные морщины и складки

Як бути щасливою: 8 наукових лайфхаків

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021