Ювелірний дім SOVA разом з Леонідом Мартинчиком презентував оновлений бутик у Львові

Рай для шопінгу

Напередодні Дня матері ювелірний дім SOVA зібрав клієнтів та друзів бренду в бутику на проспекті Шевченка, 14 у Львові, щоб презентувати новий формат магазину та ближче познайомити клієнтів з новою колекцією FOR MOM. 

Зірковим ювелірним стилістом вечора став етнограф та фешн-експерт Леонід Мартинчик. Клієнти мали можливість разом з Леонідом підібрати ідеальний ювелірний образ з лукбуку та приміряти новинки від SOVA. 

SOVA

Реновація магазину збіглася з презентацією нової капсули прикрас FOR MOM. Колекція виконана з жовтого золота та ніжного тихоокеанського перламутру, що відображає природні мотиви, які ювеліри заклали в ідею колекції.

SOVA

Інтер`єр оновленого магазину виконаний у новій концепції бренду з елегантними меблями та м`яким світлом, що створює ідеальні умови для ювелірного шопінгу. Вашу покупку збирають у спеціальному куточку пакування, а просто в залі функціонує відкрита зона ультразвукової чистки прикрас — для бренду важливо, щоб сервіси були доступні та видимі клієнтам. Також в оновленому магазині є зручна зона клієнта, де можна випити кави та приміряти прикраси.

Сюрпризом для гостей став акустичний виступ співачки та авторки пісень SOWA

Спонсор ігристого настрою вечора — мережа виномаркетів OKWINE, яка разом із власним сомельє підібрала напої для заходу. 

Підтримати презентацію завітали львівські друзі бренду: Іванна Хома, Соня Давидовська, Роксолана Ліма, Олена Галазюк та інші гості. 


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали