ЛУЧШЕЕ МЕСТО ДЛЯ ЗИМНЕГО ОТДЫХА

10 ЛУЧШИХ ФИЛЬМОВ ДЭВИДА ЛИНЧА

РУКА В РУЦІ: ДЖЕННІФЕР АНІСТОН І БРЕД ПІТТ...

«РЕШЕНИЕ, КОТОРОЕ Я ПРИНЯЛ ДЛЯ МОЕЙ ЖЕНЫ И СЕБЯ...

МАСТЕР ПРОВОКАЦИИ: КАРА ДЕЛЕВИНЬ В МУЖСКОМ...

Яскраві кольори та оригінальні принти у новій колекції светрів Griffon Socks

Its Sweater Time!

Український бренд Griffon socks давно відомий своїми тематичними та незвичайними шкарпетками. У новий рік компанія заходить з кардинально новою лінійкою оригінальних светрів.

Основний акцент на зручність, комфорт, але, особливо, — нетривіальність. Бути помітним, бути яскравим і, звісно — зігрітим! Характерною деталлю бренду завжди були кольори та оригінальні принти. Тож капсульна колекція светрів прикрашена різнобарвними геометричними орнаментами. У крутому поєднанні із барвистими кольорами та приємним трикотажем — це вибухова суміш, що розфарбує холодний сезон.

До колекції увійшли чотири светри унісекс, різноманітні за своїм кроєм та кольорами.

«Ми хотіли створити не тільки повсякденний светр, в якому вам буде просто зручно. Ми прагнули створити одяг, заради якого ви б захотіли виходити з дому у похмурий ранок. І завдяки кольорам, орнаменту і якості текстури, здається, нам вдалося», — каже засновник бренду Марiя Турчіна.

Створити візуальну кампанiю для дебютної капсульної колекції довірили талановитому фотографу Каті Стремоуховій. Фотограф працювала з попередніми колекціями Griffon Socks, тож знайома з філософією бренду.

«Під час роботи над кампанією я надихалася різноманіттям та унікальністю людей навколо. Тож я запропонувала створити новий образ для Griffon і вони погодилися. Ми розповіли історію светра за допомогою образів, стилю, світла і тіні. Було цікаво експериментувати, адже Светри Griffon так круто трансформують образ. Для мене, як фотографа, нема більшого задоволення, ніж досліджувати та відкривати нові історії та нових героїв», — прокоментувала Катя.

Фото та Вiдео: Катя Стремоухова
stremoukhova.com @katestremoukhova
Продюсер: Кирил Пасiчнюк
Стилiст: Iлля Чернишевский @chernyshevsky
Макiяж та зачiска: Ольга Кушнір @olgamalykina
Моделi: Микола Iльченко @mykola_ilchenko
Настя Свєтлая

Дизайнер: Наталя Сорока
Монтаж: Михаїл Літвінов 
Асистент фотографа: Дмитро Лавренчук

 

griffonsocks.com.ua

Instagram @griffonsocks

+380500199320

 

Лучшее место для зимнего отдыха

Тренды 2020: гид по модным аксессуарам нового сезона

Смотрите прямую трансляцию показа Dior Men FW 20-21