Які прикраси обрати для зустрічі Нового року

Ювелірні вироби, які будуть трендовими впродовж 2024 року

Сяяти навіть у найтемніші часи — чи це не доказ внутрішньої сили та віри в майбутнє? І найкраще це робити в новорічну ніч — в оточенні близьких та рідних.

Прикраси завжди були невіддільною частиною святкових образів. Українська мережа «Золотий Вік» розповіла про ювелірні вироби, які будуть актуальними для зустрічі зимових свят та залишатимуться трендовими впродовж 2024 року. 

Сяйво срібла

Прикраси зі срібла вирізняються неповторною естетикою та доступністю порівняно з виробами з інших дорогоцінних металів. Світові бренди ювелірних виробів визначають їх трендом 2024 року. Завдяки широкому вибору — від масивних форм до елегантної простоти — сучасні срібні прикраси будуть актуальними для новорічної ночі та щоденних образів упродовж року.

Акцент на сережках 

Масивні сережки з різноманітними деталями, прямими лініями або геометричними елементами є одним з основних трендів у ювелірному світі. Вони ідеально доповнять святковий образ, діловий костюм чи навіть джинси зі світшотом.

Масивні прикраси

Від великих каблучок до вишуканих кольє — масивні прикраси знову визначають модні стандарти. Створюючи естетику відомих кінематографічних персонажів, вони додають образу зухвалості та сміливості. Прикраси можна успішно поєднати як зі святковими светрами, так і з сукнями.

Мінімалізм та прямі лінії 

Вишукані та витончені прикраси з мінімалістичним дизайном та прямими лініями — ще один тренд 2024 року. Обручки, каблучки та браслети надаватимуть образу невимушеної елегантності. 

Дорогоцінні камені 

Вишукані дорогоцінні камені в кольє та підвісках призначені для особливих моментів та святкових подій. А в новорічну ніч вони розповсюджуватимуть блиск та розкіш.

У «Золотому Віці» представлений найширший ряд прикрас, які супроводжуватимуть вас у святкову ніч. Саме зараз у ювелірній мережі діє акція «Новорічна феєрія», що дарує додатково знижки -10% на другу та наступні прикраси. 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали