Як минув осінній шопінг у бутику SOVA у ТРЦ Lavina Mall

Ювелірний вечір з Леонідом Мартинчиком

Ювелірний дім SOVA влаштував особливий шопінг для клієнтів та друзів бренду в бутику SOVA у ТРЦ Lavina. Зірковим ювелірним стилістом вечора став етнограф та fashion-експерт Леонід Мартинчик. 

Клієнти мали можливість разом з Леонідом підібрати для себе ювелірний образ з лукбуку, приміряти ексклюзивні новинки від SOVA, зробити спільні фото та поспілкуватися.  

Зустріч стала чудовою нагодою оновити свою ювелірну капсулу. Кожен мав змогу приміряти прикраси з нової колекції CULTURE з колосками та діамантами. До презентації цієї лінійки від SOVA ювелірний квартал у ТРЦ Lavina Mall ексклюзивно прикрасили величезними витинанками в українському стилі.

Зіркові гості та друзі бренду вподобали для себе прикраси з колекції CULTURE та активно ділилися фото з новинками у соціальних мережах. На особливий шопінг завітали блогерки та інфлюенсерки Маргарита Хилько, Тетяна Губенко та стилістка Лана. Леонід Мартинчик допоміг кожній підібрати особливу прикрасу до свого образу. 

Fashion-інфлюенсерка та стилістка Тіна Сізонова обрала каф і каблучку з колаборації For Love. А прикраси з колекції Kalyna ідеально пасували до її святкового образу того вечора. 

Тіна Сізонова

Стежте за анонсами, аби не пропустити наступні особливі події від ювелірного дому SOVA.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали