Як чоботар з Одеси взув увесь світ: культовий бренд Timberland святкує своє 50-річчя

І презентує нову яскраву колекцію

Цьогоріч Timberland святкує 50-річчя бренду і своїх культових Yellow Boots, які стали чи не найпопулярнішою парою взуття в історії моди. Українці можуть особливо пишатися зв’язком з цим брендом, адже компанію заснував виходець з Одеси, чоботар єврейського походження Натан Шварц. У ранньому віці він емігрував з батьками до США, у 1952 році придбав 50% акцій фабрики Abington Shoe Company, де працював понад три десятиліття, а через 3 роки викупив її повністю. Сам же бренд Timberland був заснований у 1973 році як втілення ідеї ідеальних, міцних і повністю водонепроникних черевиків. Марка стала синонімом високоякісного взуття та одягу, який підходить як для прогулянок на природі, так і для міського життя.

Походження жовтого кольору культових черевиків теж сягає 1970-х років, а успіх їм забезпечив не тільки колір, а й технологія безшовного з`єднання шкіряного верху та гумової підошви, розроблена та запатентована Timberland. Особливу популярність Yellow Boots здобули в 90-х через прихильність до цих черевиків представників хіпхоп-культури. Зараз же пара жовтих черевиків  знайдеться в щоденному і сценічному гардеробах таких знаменитостей, як Ріанна, Jay-Z, Барак Обама, Девід Духовни, Кіра Найтлі, Кара Делевінь, Емілі Ратаковськи і навіть Меган Маркл.

Легендарні Yellow Boots й досі виробляють у майже незмінному дизайні, проте з нагоди ювілею Timberland презентував нову екологічну колекцію Colour Blast в яскравих кольорах — від рожевого до соковито-зеленого та фіалкового.

Офіційним представником бренду Timberland в Україні є компанія Intertop. Взуття, одяг і аксесуари, а також нову колекцію Colour Blast можна придбати в офіційних магазинах Timberland та магазинах Intertop, на офіційному сайті та в мобільному застосунку.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали