Європейський інтернет-магазин Answear.ua: натхнення починається тут!

Короткий фільм руйнує стереотипи щодо слабкості жінок 

Answear

Натхнення мотивує діяти, пробуджує творчість і допомагає розправити крила. Нова кампанія Answear. LIFESPIRATION STARTS HERE — частина оновленої стратегії бренду, що захоплює та заряджає енергією, представляючи унікальних героїнь, кожна з яких проживає життя по-своєму. 

Answear — один з найбільших інтернет-магазинів одягу, взуття та аксесуарів родом із Польщі, представлений на сьогодні у 9 країнах Європи. Протягом 10 років бренд прислухається до своїх клієнтів, секрет його успіху — вміння відчути бажання та потреби кожного, і йдеться не лише про моду та стиль. 

Answear

«Натхнення починається тут» — ця фраза стала ключовою для нової рекламної кампанії Answear. Представляючи свій відеоролик, бренд із творчим запалом розкриває те, наскільки важливим є саме натхнення. У відео фігурують різні жінки. Головне, що їх об`єднує, — яскрава індивідуальність, активна життєва позиція та сміливість діяти за власними правилами. Кожна з цих жінок щомиті проживає своє життя так, як вважає за потрібне. 

Головне — пам’ятати, що життя дарує нам можливості для розкриття свого внутрішнього потенціалу щодня. А ще — час для реалізації своїх захоплень. Для кожної особистості це справді важливо, адже така щоденна самореалізація і є рушійною силою в нашому мінливому світі. 

Новий рекламний ролик від Answear сповнений живою творчою енергією та позитивними емоціями. Танці, бокс, мандри, управління корпорацією — кожна з жінок знайшла для себе щось у житті. І кожна з героїнь володіє тим самим магнетизмом, який притягує любов, успіх та натхнення.

Режисеркою цього ролика, знятого у Польщі, стала Моніка Кміта. Вона запросила до зйомок не лише моделей та акторок, а й реальних жінок, які розкривають на екрані свою неповторну індивідуальність. Наприклад, серед героїнь є Ізабела Сопальска-Рибак — тренер, громадський діяч, президент Варшавського фонду інвалідів та гравець Варшавської команди з регбі на візку Four Kings Wheelchair. Ця жінка — жива мотивація для втілення мрій всупереч усьому. Достатньо поглянути, як вона живе, і сприйняття людей з обмеженими можливостями одразу почне змінюватись. 

Знялась у цьому ролику і художниця, акторка та хореографка Божена Видровська — одна з найбільш впізнаваних фігур на польській модній сцені та популяризаторка культури танцю voguing.

Answear.ua

А експресивні сцени бою були створені за участю української та польської професійної боксерки Саші Сидоренко, чемпіонки Європи з боксу.

Короткий фільм руйнує стереотипи щодо слабкості жінок. Кожна з реальних героїнь має надзвичайну мужність, щоби змінювати навколишній світ. Жінки — це і справді саме життя!  

«Зараз Answear окрім магазину модного одягу стає місцем ЖИТТЯ — LIFESPIRATION, тобто «натхнення жити по-своєму». Ми показуємо, як жити цікавіше, різнобарвніше, сміливіше та активніше. І вступаємо в діалог з жінками, які тепер стали нашою основною групою клієнтів і своєю пристрастю до життя втілюють всі цінності бренду. Вони сильні, натхненні та встановлюють свої правила гри», — наголошує Катажина Качмарчик, міжнародна маркетинг-директорка Answear у Польщі та країнах Центральної й Східної Європи. Стратегія магазину також вплине і на розширення асортименту: невдовзі окрім одягу, взуття та аксесуарів тут з’явиться категорія товарів lifestyle. 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы