Вишукані ювелірні подарунки під ялинку на Новий рік

Елегантні каблучки та пам’ятні підвіски

Напередодні новорічних та різдвяних свят вибір ідеального подарунка для найдорожчих людей стає завданням із зірочкою. Неперевершений варіант — ювелірні прикраси. Експерти найбільшої ювелірної мережі в Україні «Золотий Вік» кажуть, що українці вкладають багато сенсів та значень у свої коштовні подарунки, зроблені саме в новорічну ніч. 

Які прикраси заведено дарувати до найголовнішого свята року, як їх вибрати та на що звернути увагу? Ділимося в добірці.

Ніч освідчень у коханні

Експерти «Золотого Віку» запевняють, що якраз у Новий рік закохані найчастіше роблять пропозицію руки та серця. Про це свідчить щорічна статистика продажів саме каблучок для заручин напередодні свят. Вибір каблучки — це важливий етап, який вимагає уваги до деталей. Варто врахувати стиль нареченої, потрібні дорогоцінні камені та власний бюджет. Велика колекція каблучок є в мережі «Золотий Вік».

Діаманти

Прикраси з діамантами на Новий рік — це витончений та винятковий подарунок. Коштовності стануть найкращим способом показати свої почуття та подарувати крапельку вічності у найказковіший час року.  Підвіски з діамантом підійдуть тим, хто віддає перевагу стриманій елегантності, а всіяні діамантами прикраси сподобаються поціновувачам вишуканості та розкоші.

Чоловічі прикраси

Чоловікам також варто дарувати ювелірні вироби. Запонки стануть витонченим акцентом для офіційного або святкового образу, а браслети — від класичних шкіряних до більш сучасних ланцюжкових — зможуть підкреслити індивідуальність та стиль майбутнього власника. Асортимент ювелірної мережі «Золотий Вік» пропонує широкий вибір оригінальних та елегантних чоловічих прикрас.

Символічні та пам’ятні прикраси

Прикраси несуть у собі не тільки естетичну красу, а й глибокий сенс — особливо подаровані важливою людиною. Золотий годинник стане справжньою родинною спадщиною, що переходить з покоління в покоління, а вироби з українською символікою будуть елементами національної ідентичності. Витончені прикраси з деревом життя чи іншими особливими символами також слугуватимуть амулетами.

Кожна золота прикраса як частинка часу, яка засвідчує особливі моменти та спогади. Вона прикрашатиме не лише зовнішність, а й душу власника, нагадуючи про вашу любов та підтримку. У ювелірній мережі «Золотий Вік» спеціально до свят діють знижки. Тож, даруючи своїм близьким та коханим прикраси у новорічну ніч, обирайте ті, що виражають ваші щирі почуття.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали