Відео дня: Кендалл Дженнер у новій рекламній кампанії Jacquemus

Бренд готується до Різдва

Напередодні французький бренд Jacquemus представив рекламну кампанію нової різдвяної колекції Guirlande («Гірлянда»), обличчям якої стала супермодель Кендалл Дженнер. Декілька днів тому Jacquemus заінтригував прихильників фотографією спини та сідниць Кендалл із гірляндою та кришталиками снігу.

Jacquemus

У святковій колекції Jacquemus зібрані найнеобхідніші у різдвяні свята речі, виконані у традиційних для цього періоду червоному, зеленому, срібному, золотому, блакитному та білому кольорах. У ній представлені, зокрема, шуби, трикотажні сети, сукні, сумки, рукавиці, шапки, взуття, а також ялинкові прикраси, гральні карти із зображенням сумочок Jacquemus, крафтове мило та сніжколіпи.

На опублікованих на сторінці Jacquemus промознімках Кендалл Дженнер позує у білій і червоній шубах, у блакитному сеті зі спідницею міні та у светрі з нової колекції. На кожній світлині її супроводжує один із традиційних елементів зими й свят: лижі, ковзани, гірлянда, шапка Санта-Клауса.

Родзинкою рекламної кампанії став відеоролик, у якому Кендалл зʼїжджає на лижах зі сходів під пісню Rockin’ Around The Christmas Tree у виконанні Бренди Лі.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали