Дослідження відчуття цілісності в колекції KULAKOVSKY SS24

Натхнення життєвим шляхом Берти Рапопорт

Колекцію нового  сезону бренд KULAKOVSKY присвячує відчуттю цілісності. Як одесит дизайнер Артур Кулаковський продовжує занурюватися у свою спадщину та переносить історії земляків на одяг. Так, у своїй новій лінійці він згадує життєвий шлях Берти Рапопорт, однієї з перших жінок-морських капітанів у світі. Вона народилася в Одесі, але її пам’ятають як одну з найсильніших і найвидатніших жінок XX століття далеко за межами її рідного міста. Її сміливість піти проти соціальних норм того часу і йти за своєю мрією всупереч усім стала основним джерелом натхнення бренду.

Колекція весна-літо 2024 поділена на два блоки: переосмислена класика KULAKOVSKY, яка відображає ДНК бренду, і сучасні версії силуетів з архівів XX століття. Останні репрезентовані довгим шкіряним плащем, який підкреслює талію та відтворює відомий образ New Look, об’ємним пальтом із чіткими лініями плечей, що нагадує бушлат, оверсайз-бомберами із місткими кишенями, а також костюмами зі спідниць міді та прямих жакетів. Дизайнер використовує замшу та потерту шкіру, щоб підкреслити вінтажність силуетів.

З іншого боку, одяг, який містить ДНК KULAKOVSKY, абсолютно протилежний: складний за кроєм, футуристичний та мультифункціональний. Серед цих елементів — шкіряна куртка, оздоблена блискавками на рукавах, замшевий бомбер, який має відстібні рукави і який можна носити як жилет, і витончене мінімалістичне пальто.

Окрім верхнього одягу, бренд презентував асиметричні спідниці міді з м’якої шкіри, бунтарські міні, які поєднуються з потертими байкерськими жакетами, а також нові сумки в техніці MOSAICA із залишків шкіри після виробництва курток.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали