Victoriaʼs Secret повертає своє щорічне шоу після чотирирічної перерви

Нова глава у житті бренду

Американський бренд жіночої білизни Victoriaʼs Secret повертає щорічний показ Victoriaʼs Secret Fashion Show, який скасували у 2019 році через звинувачення в сексизмі та збереженні застарілих стандартів краси. Про це повідомляє The Hollywood Reporter. Як зазначив фінансовий директор бренду Тімоті Джонсон під час виступу зі звітом про прибутки компанії за 2022 рік, «нова версія показу» відбудеться пізніше цього року.

Прокоментував новину і представник Victoriaʼs Secret & Co.

«Наш бренд завжди впроваджує інновації та нові ідеї в усіх сферах бізнесу, щоб продовжувати ставити наших клієнтів у центр всього, що ми робимо, і зміцнювати нашу відданість відстоюванню голосів жінок і їхніх унікальних перспектив», — наголосив він.

«Наш новий бренд і місія залишаться нашим керівним принципом. Це приведе нас до нових просторів, як-от відновлення одного з наших найкращих маркетингових і розважальних об’єктів на сьогоднішній день і перевернення його з ніг на голову, щоб відобразити те, ким ми є сьогодні. Ми раді поділитися більш детальною інформацією пізніше цього року», — йдеться також у заяві.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року модний показ Victoria`s Secret було скасовано через низку скандалів навколо бренду: зокрема, через зв`язок колишнього гендиректора компанії Леса Векснера з покійним Джеффрі Епштейном, якого було звинувачено в сексуальній торгівлі неповнолітніми дівчатами, та просування застарілих стандартів краси.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали