Victoria’s Secret перезапустить своє шоу у форматі повнометражного фільму

Після чотирирічної перерви

Американський бренд жіночої білизни Victoriaʼs Secret повертає щорічний показ Victoriaʼs Secret Fashion Show, який скасували у 2019 році через звинувачення в сексизмі та просуванні застарілих стандартів краси. Щоправда, повернеться він у новому форматі — це буде повнометражний фільм, в якому покажуть митців та дизайнерів з усього світу.

Зокрема, у фільмі можна буде побачити колекції від 20 модельєрів із чотирьох міст: Боготи, Лагосу, Лондону та Токіо. Вони, за словами креативного директора бренду Рауля Мартінеза, будуть підкреслювати «індивідуальність жіночих історій». Одна частина фільму буде присвячена розробці колекції, тоді як інша — самим дизайнам, серед яких не лише білизна, а й сукні та навіть верхній одяг. Відомо також, що у фільмі, як і у звичному шоу, візьмуть участь відомі супермоделі та артисти.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року модний показ Victoria`s Secret було скасовано через низку скандалів навколо бренду: зокрема, через зв’язок колишнього гендиректора компанії Леса Векснера з покійним Джеффрі Епштейном, якого було звинувачено в сексуальній торгівлі неповнолітніми дівчатами та просуванні застарілих стандартів краси.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали