«Весняне рівнодення»: бренд L’eskizzo представив спільну колекцію зі стилісткою Мариною Мартинів

Мінімалістичні структурні силуети, обʼєм, акцентні деталі та різноманіття фактур

У новий сезон L’eskizzo входить з колекцією, створеною спільно з давньою подругою бренду — Мариною Мартинів, персональною та fashion-стилісткою, засновницею школи стилю Pump та платформи для fashion-експертів FÉMATCH.

Кожен елемент колекції є симбіозом персонального стилю Марини Мартинів та ДНК L’eskizzo — мінімалістичні структурні силуети, обʼєм, який підкреслює тендітність, акцентні деталі та різноманіття фактур.


Так, в капсулі поєдналася делікатна віскоза, бавовна, невагома прозора літня вовна та костюмна шерсть пастельних відтінків — екрю, кольору слонової кістки, туманно-сірого, небесно-блакитного та бежевого, з контрастними вкрапленнями темно-синього цупкого деніму і вишневої штучної шкіри. Серед класичних жакетів яскраво виділяються моделі з накладними лацканами та підплічниками, що створюють силует пісочного годинника.

Елементи деконструкції та асиметрії інтегровані в крій вкорочених блузок, кроп-топу та верхнього одягу — кейпа з накладним воротом та жакета з глибоким боковим вирізом.

Класична для бренду імітація манжетів присутня і в цьому сезоні: у вигляді розрізів на спідниці та штанах, та як декоративний елемент жакетів.


Акцентними аксесуарами колекції стали брошка та підвіс у вигляді снопу пророслої трави — предвісника переродження природи та символу оптимізму, який несе перше весняне тепло.

Колекцію можна замовити на сайті leskizzo.com а також в магазині бренду на вул. Богдана Хмельницького 51Б.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали