8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

Відверті сукні танцівниць і костюми екстравагантних гостей у колекції Arutiunova

Розглядаємо показ в деталях

Рейтинг статьи / 0
2 5 4

У новій осінньо-зимовій колекції FW21/22 дизайнер бренду Arutiunova, Анна Арутюнова, залишається відданою своїй любові до танцю і досліджує тему кабаре та неймовірну естетику цього культурного феномену.

Відверті сукні танцівниць і класичні костюми їхніх імпресаріо, образи артистів і екстравагантних гостей паризьких кабаре кінця XIX – початку XX століття стали головним натхненням колекції. У ній багато елементів білизни того періоду – це корсети й прикраси, що повторюють форму бюстгальтера. А декоративні рішення колекції посилаються на інтер’єри Прекрасної епохи. Так, буфи на оксамитових бомберах нагадують крісла і дивани у клубах, а поєднання ланцюжків і кришталю – деталі розкішних люстр.

Основні кольори колекції – чорний, червоний, блакитний, оливковий, а також додаткові молочний і бежевий відтінки – втілені в оксамиті, бавовні, трикотажі та сітці зі стразами.

У колекції представлені жіночні сукні й спідниці довжини міні й міді, корсети, елегантні штанні костюми й костюми зі спідницею, бомбери, боді й пальто. Дизайнер підкреслює жіночність образів за допомогою прикрас та ефектних аксесуарів: чокерів, довгих сережок і поясів.

Бренд, як і раніше, приділяє багато уваги декоративним елементам: ланцюжки, кришталь різних розмірів, бахрома і стрази прикрашають більшість вечірніх нарядів колекції.

 

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

10 найкрасивіших афроамериканок у світі

Все цвета радуги: 7 цветных пиджаков, которые понадобятся вам этой весной

Счастливая Кэти Холмс на свидании в Нью-Йорке

Луковый пирог с сыром по маминому рецепту

«Золотой Голливуд» и виртуальная реальность: все, что нужно знать о Неделе моды в Милане